Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak przygotować, podpisać i złożyć sprawozdanie finansowe NGO za 2021 r.? Kup poradnik PDF

Dzięki temu ogłoszeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Fundacja Habitat for Humanity Poland

www.habitat.pl

jest częścią międzynarodowej organizacji non-profit Habitat for Humanity International, działającej na rzecz zmniejszenia ubóstwa mieszkaniowego na świecie. Prowadzimy działania remontowo-budowlane, Program Najmu Społecznego, sklep charytatywny ReStore, oraz działania rzecznicze mające na celu wprowadzenie systemowych rozwiązań zwiększających dostęp do niedrogich mieszkań o godnym standardzie.

Program Najmu Społecznego to program Fundacji o charakterze not-for-profit, działający z misją na rzecz dobra społecznego, pośredniczący w wynajmie mieszkań między właścicielami (zasoby prywatne, samorządowe lub państwowe) a najemcami, którzy nie są w stanie udźwignąć kosztów wynajmu na zasadach rynkowych. Program gwarantuje sprawny i bezpieczny proces wynajmu i najmu mieszkań oraz świadczy podnajemcom usługi wspierające.

W związku z konfliktem w Ukrainie rozwijamy nasze dotychczasowe działania i poszukujemy osoby, które wesprze nas jako:

Specjalista/ka ds. najmu społecznego

nr ref: PNS/WAW

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie wynajmowanymi lokalami oraz za kontakt z beneficjentami projektu (głównie osoby z Ukrainy).

Zakres zadań:

· rekrutacja uczestników do Programu Najmu Społecznego

· obsługa mieszkań, min. dbałość o stan lokali, kontakt z właścicielami

· prowadzenie bieżących rozliczeń, monitoring płatności (czynsz, media)

· wsparcie uczestników Programu w podstawowym zakresie spraw

Wymagania:

· doświadczenie zawodowe w zarządzaniu najmem

· mile widziane umiejętności techniczne, a także umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów typu drobne awarie, usterki

· chęć i umiejętność pracy z drugim człowiekiem

· łatwość nawiązywania kontaktu i budowania relacji z klientami, wysoka kultura osobista, empatia

· bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

· znajomość języka ukraińskiego lub/i rosyjskiego będzie atutem

Oferujemy:

· umowę o pracę na pełen etat

· miłą, kameralną i partnerską atmosferę

· elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

· brak dress codu

· faktyczne przełożenie twoich sukcesów zawodowych na pomoc osobom w potrzebie

Zapraszamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@habitat.pl z nr referencyjnym PNS/WAW w temacie wiadomości.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Habitat for Humanity wymaga, by wszyscy pracownicy poważnie traktowali swoje etyczne obowiązki w zakresie ochrony beneficjentów, z którymi współpracujemy, ich społeczności oraz wszystkich osób, z którymi współpracujemy. Na kierownikach wszystkich szczebli spoczywa szczególna odpowiedzialność za wspieranie i rozwijanie systemów, które tworzą i utrzymują środowisko zapobiegające molestowaniu, wykorzystywaniu seksualnemu i nadużyciom, chroniące prawa beneficjentów i członków społeczności (zwłaszcza dzieci) oraz promujące wdrażanie kodeksu postępowania Habitat for Humanity.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych).

Jednocześnie, informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest Fundacja Habitat for Humanity Poland z siedzibą w Warszawie (00-070) przy ul. Kozia 3/5 lok. 8;

Przesłane w aplikacji dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych od momentu ich pozyskania przez okres 3 miesięcy od czasu zakończenia procesu rekrutacji. Kontakt z Administratorem Danych Osobowych w zakresie danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail rodo (at) habitat.pl. Podanie danych osobowych jest konieczne w celu realizacji procesu rekrutacji. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Dane udostępnione w procesie rekrutacji nie będą przykazywane do podmiotów zewnętrznych. Przysługuje Panu / Pani prawo dostępu do danych osobowych, prawo do sprostowania danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych do innego administratora, prawo usunięcia danych osobowych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Habitat for Humanity Poland
Strona internetowa:
http://www.habitat.pl
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 22 czerwca 2022 do 23 lipca 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.