Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak przygotować, podpisać i złożyć sprawozdanie finansowe NGO za 2021 r.? Kup poradnik PDF

Danish Refugee Council Polska zatrudni Protection Team Leader (Gdynia Blue Dot)

22 czerwca 2022 17:41
Dzięki temu ogłoszeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

DRC | Protection Team Leader (Gdynia Blue Dot)

Danish Refugee Council Polska, jedna z wiodących humanitarnych organizacji pozarządowych na świecie, poszukuje wysoko wykwalifikowanego Protection Team Leader.

Od końca lutego 2022 r. granicę Polski przekroczyło blisko 4 mln Ukraińców i obywateli państw trzecich. W ramach działań w sąsiednim państwie, DRC postanowiło zainicjować operacyjną obecność w Polsce i utworzyć swoje pierwsze biuro do bezpośredniej realizacji interwencji humanitarnej w Polsce.

Jeśli szukasz możliwości pracy z misją, w której możesz się wiele nauczyć i rozwijać zawodowo, to jest to właściwe oferta dla Ciebie! Aby zaaplikować, odwiedź naszą stronę internetową i zostań jednym z pierwszych członków zespołu naszego nowego biura w Polsce.

Danish Refugee Council pomaga uchodźcom i osobom przesiedlonym wewnętrznie na całym świecie. Organizacja ta została założona w 1956 r. Danish Refugee Council (DRC) jest największą i wiodącą międzynarodową organizacją pozarządową w Danii – jedną z nielicznych, która posiada szczególne doświadczenie w zakresie przymusowych wysiedleń. W 40 krajach 7500 pracowników chroni, wspiera i buduje zrównoważoną przyszłość dla uchodźców i innych osób i społeczności dotkniętych przesiedleniami. DRC działa podczas wysiedlenia na wszystkich etapach: w ostrym kryzysie, na wygnaniu, podczas osiedlania się i integracji w nowym miejscu lub po powrocie. DRC zapewnia ochronę i pomoc humanitarną ratującą życie jak również wspiera osoby przesiedlone w usamodzielnianiu się i włączaniu do społeczeństw przyjmujących. DRC współpracuje ze społeczeństwem obywatelskim i odpowiednimi władzami w celu promowania ochrony praw i pokojowego współistnienia.

Nie przyjmujemy zgłoszeń przez email. Prosimy o składanie podań przez Internet: DRC | Protection Team Leader (Gdynia Blue Dot)

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Danish Refugee Council Polska
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 22 czerwca 2022 do 6 lipca 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.