Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak przygotować, podpisać i złożyć sprawozdanie finansowe NGO za 2021 r.? Kup poradnik PDF

Fundacja CultureLab zatrudni osobę do działu edukacji

23 czerwca 2022 14:00

OSOBA DO DZIAŁU EDUKACYJNEGO FUNDACJI

Jesteśmy fundacją działającą na rzecz zrównoważonego rozwoju. Prowadzimy szkolenia, warsztaty, tworzymy bajki, gry, wiersze, scenariusze lekcji, piosenki i filmy animowane zachęcające nauczycieli do podejmowania tematów poświęconych działaniom na rzecz środowiska i drugiego człowieka. Prowadzimy portal tuptuptup.org.pl odwiedzany przez ponad 300 000 nauczycieli rocznie. Zajmujemy się również działaniami pomocowymi dla Ukrainy i rozwijamy portal MapujPomoc.pl.

Poszukujemy osoby, która wesprze nasze działania w dziale edukacyjnym od sierpnia.

Wymagania:

  • studia pedagogiczne lub przyrodnicze (biologia, geografia, nauki przyrodnicze etc)

  • doświadczenie pedagogiczne lub skończony kurs dydaktyki /wychowawcy kolonijnego / prowadzenie zajęć w harcerstwie

  • udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dla dzieci

  • kreatywność

  • talent plastyczny lub inny / twórczy

  • łatwość pisania i wyrażania myśli

  • doświadczenie w pisaniu scenariuszy zadań mile widziane

  • znajomość canva, photoshop, adobeilustrator mile widziane

  • zainteresowania środowiskowo - społeczne

  • podstawowa znajomość scenariuszy tuptuptup.org.pl mile widziana

Osoba zatrudniona na stanowisku specjalisty ds. edukacji stanie się integralną częścią zespołu edukacyjnego portalu tuptuptup.org.pl. Wspólnie z prezeskami fundacji oraz grafikami, ilustratorami, animatorami i dźwiękowcami współtworzyć będzie materiały dotyczące zrównoważonego rozwoju.

Obowiązki:

  • prowadzenie warsztatów dla dzieci w wieku przedszkolnym / wczesnoszkolnym

  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla nauczycieli

  • tworzenie scenariuszy zajęć wokół tematyki środowiskowej i społecznej

  • publikowanie treści na stronie Fundacji i portalu tuptuptup.org.pl

  • podstawowe działania komunikacyjne na social mediach (facebook, instagram)