Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Co powinny wiedzieć o finansach osoby kierujące stowarzyszeniem, fundacją? To ważne dla zarządów NGO! Zamów poradnik PDF

Tłumaczenia ANG - PL oraz NIEM - PL (także vice versa) w ramach wolontariatu za referencje

3 sierpnia 2022 11:27
Reklama
Reklama

W tym roku zdawałam maturę, zaś od października będę studentem pierwszego roku lingwistyki stosowanej (angielski z niemieckim). Wprawdzie brak mi doświadczenia w wykonywaniu tłumaczeń, lecz z pewnością odznaczam się pasją do nauki tych dwóch języków. Bardzo zależy mi na jak wcześniejszym wykorzystaniu swojej wiedzy w praktyce. Dodam, że wyznaczam się dużą cierpliwością, zaangażowaniem w wykonywaną pracę, dokładnością oraz rzetelnością. Jestem w stanie podjąć się tłumaczenia każdego rodzaju tekstu, pod warunkiem, że jego tematyka nie wymaga wysokich kompetencji oraz profesjonalnej wiedzy teoretycznej. W zamian za swoją pracę, o ile jest to możliwe, oczekuję wystawienia referencji.

Zapraszam do współpracy.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
..
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 3 sierpnia 2022 do 3 września 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.