Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Co powinny wiedzieć o finansach osoby kierujące stowarzyszeniem, fundacją? To ważne dla zarządów NGO! Zamów poradnik PDF

Nabór do Regionalnych Przedstawicieli Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości „Sprawiedliwych”

3 sierpnia 2022 13:47
Reklama
Reklama

Ogłaszamy nabór do Regionalnych Przedstawicieli Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości „Sprawiedliwych”, których zadaniem jest szerzenie wśród lokalnych społeczności inicjatyw związanych z edukacją prawną, mediacją i nieodpłatną pomocą prawną.

„Sprawiedliwi” zajmują się zachęcaniem dzieci i młodzieży z własnych województw do uczestniczenia w przedsięwzięciach Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości. Na przykład do wzięcia udziału w cyklicznych wykładach o prawie, konferencjach i seminariach naukowych.

W naborze mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat i jednocześnie nie ukończyły 26 lat.

Prosimy o zgłaszanie się do dnia 19 sierpnia 2022 r. za pomocą wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami na adres poczty elektronicznej Młodziezowa.Rada.Sprawiedliwosci@ms.gov.pl.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresem: https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/nabor-2022

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Ministerstwo Sprawiedliwości
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 3 sierpnia 2022 do 19 sierpnia 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.