Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Co powinny wiedzieć o finansach osoby kierujące stowarzyszeniem, fundacją? To ważne dla zarządów NGO! Zamów poradnik PDF

Reklama
Reklama

Fundacja Służby Rodzinie „Nadzieja” to organizacja pożytku publicznego, która od lat wspiera m.in. największy Dom Samotnej Matki w Polsce. Współpracowaliśmy m.in. z ROSSMANN Polska, z The UPS Foundation w Stanach Zjednoczonych czy z SHOM Charity Bazaar organizowanym przez ambasady kilkudziesięciu krajów świata w Warszawie. We współpracy z renomowanymi kancelariami prawnopodatkowymi stworzyliśmy największą w Polsce bazę odpowiedzi na częste pytania ws. odliczeń darowizn na pożytek publiczny od PIT.

W obliczu rosnących cen, niepewności na rynkach i wciąż niejasnej sytuacji epidemicznej pracujemy nad strategią działań na nadchodzące lata. Chcemy zoptymalizować kilka procesów w naszej organizacji, opracować skuteczny plan ochrony naszych środków przed galopującą inflacją oraz udoskonalić naszą analitykę. Korzystamy już ze wsparcia doradców podatkowych oraz doradców inwestycyjnych. Obecnie potrzebujemy ekonometryka, który poprzez swoje doradztwo, pomógłby nam uściślić nasze analizy, pomysły i plany.

Zróbmy razem coś dobrego! :) Szczegóły tutaj.

Poszukujemy Wolontariusza do pracy zdalnej (ekonometria)

Poszukujemy Wolontariusza do pracy zdalnej (ekonometria)

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Służby Rodzinie "Nadzieja"
Imię i nazwisko:
Piotr Kaczmarek
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 5 sierpnia 2022 do 19 sierpnia 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.