Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Przekształcenie Stowarzyszenia Polska Jest Jedna w Stowarzyszenie Rejestrowe

13 września 2022 14:24
Reklama
Reklama

Działając w imieniu Stowarzyszenia „Polska Jest Jedna” z siedzibą w Siemianowicach Śląskich, wpisanego do ewidencji stowarzyszeń zwykłych prowadzonej przez Prezydenta Miasta Siemianowic Śląskich pod nr 18 informujemy, że w dniu 16 sierpnia 2022 r. Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, na podstawie art. 42a ustawy o stowarzyszeniach podjęło uchwałę numer 6/2022 w przedmiocie przekształcenia Stowarzyszenia zwykłego w Stowarzyszenie rejestrowe.

Decyzja została podjęta w celu rozszerzenia możliwości działania Stowarzyszenia. Uchwała została podjęta jednogłośnie, przez wszystkich członków Stowarzyszenia zwykłego. Stowarzyszenie nadal działa pod nazwą „Polska Jest Jedna”, a jego siedzibą jest miasto Siemianowice Śląskie.

Uchwalony na Walnym Zebraniu Członków Statut Stowarzyszenia można przeczytać ze strony internetowej: www.pjj.tv

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Polska Jest Jedna
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 13 września 2022 do 14 października 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.