Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Reklama
Reklama

Jeśli uwielbiasz pisać, prowadzić wywiady i masz wiele ciekawych tematów, którymi chciałbyś podzielić się z młodzieżą to jest to świetna możliwość rozwoju dla Ciebie! Jeżeli nie masz doświadczenia na tym polu, nie przejmuj się. Zdobędziesz je razem z nami! Wymagana jest jedynie kreatywność, lekkie pióro i chęć do działania.

Współpracując z nami będziesz mógł/mogła nauczyć się pisać ciekawe artykuły i prowadzić wywiady a także realizować swoje pomysły. Dzięki spotkaniom integracyjnym poznasz, jak działa i rozbudowuje się młoda organizacja. Nawiążesz znajomości z wieloma ciekawymi wolontariuszami z całej Polski, którzy cały czas inspirują innych. Oferujemy przestrzeń do rozwoju w wygodnych dla Ciebie warunkach.

Do Twoich zadań będzie należało tworzenie kreatywnych treści w oparciu o działania fundacji, w tym:

-pisanie artykułów na podane tematy związane z bieżącymi programami grantowymi

-nawiązywanie współpracy w celach przeprowadzenia wywiadu

-wymyślanie ciekawych tytułów i tematów kolejnych artykułów

-ciągłe uczenie się i doskonalenie swoich umiejętności:))

Jeśli będzie trzeba, możemy Cię wszystkiego nauczyć - wystarczy, że chcesz się rozwijać!

Współpracując z nami będziesz mógł zrealizować swoje pomysły na kampanie oraz rozbudować portfolio korzystając ze wsparcia zespołu. Podszkolisz umiejętność kreatywnego pisaniatworzenia grafik wizualnych czy zaznajomisz się z podstawowymi procesami i strategią tworzenia startupu. Dzięki spotkaniom integracyjnym poznasz, jak działa i rozbudowuje się młoda organizacja oraz nawiążesz znajomości z wieloma ciekawymi wolontariuszami z całej Polski, którzy cały czas inspirują innych. Oferujemy przestrzeń do rozwoju w wygodnych dla Ciebie warunkach. Jeżeli nie posiadasz jeszcze doświadczenia, nie przejmuj się postaramy się nauczyć Cię wszystkiego! Ważna jest motywacja i chęć do działania.

Ponadto, dołączając do zespołu zdobędziesz dostęp do wielu innych benefitów związanych z działaniami fundacji:

  • Kursy, które pozwolą Ci rozwinąć się w wybranym przez Ciebie obszarze.

  • Wspólne tworzenie biblioteki z najciekawszymi tytułami.

  • „Baza możliwości”, czyli strona z najnowszymi informacjami o najciekawszych konkursach, stypendiach i innych możliwościach rozwoju dla zaangażowanych!

  • Zaświadczenie o odbytym wolontariacie oraz rekomendacja.

  • Stacjonarne spotkania zespołu.

  • Rozwój kompetencji miękkich.

  • Praktyczna nauka zarządzania projektami.

  • Obsługa i korzystanie z uniwersalnych narzędzi.

    WYPEŁNIJ FORMULARZ -> APLIKUJ!

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Szkolna Giełda Pracy
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 22 września 2022 do 13 października 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.