Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Reklama
Reklama

Jeśli lubisz nawiązywać relacje, chciałbyś współpracować z firmami średnimi, małymi, korporacjami, NGO i ustalać z nimi warunki współpracy w tym dbać o wsparcie merytoryczne i finansowe fundacji lub tworzyć specjalne materiały promocyjne dla partnerów i wolontariuszy - idealnie trafiłś!

Działając z nami będziesz mógł/mogła realizować swoje pomysły na ciekawe współprace, podnieść swoje kompetencje w zakresie pisania profesjonalnych maili i nawiązywania relacji biznesowych. Dzięki spotkaniom integracyjnym poznasz, jak działa i rozbudowuje się młoda organizacja. Nawiążesz znajomości z wieloma ciekawymi wolontariuszami z całej Polski, którzy cały czas inspirują innych. Oferujemy przestrzeń do rozwoju w wygodnych dla Ciebie warunkach.

Do Twoich zadań będzie należało tworzenie kreatywnych treści w oparciu o działania fundacji, w tym:

-nawiązywanie współpracy z polskimi podmiotami prywatnymi i publicznymi

-tworzenie maili i wysyłanie ich do organizacji

-wymyślanie ciekawych możliwości współpracy

-utrzymywanie relacji biznesowych z partnerami

-ciągłe uczenie się i doskonalenie swoich umiejętności:))

Jeśli będzie trzeba, możemy Cię wszystkiego nauczyć - wystarczy, że chcesz się rozwijać!

Współpracując z nami będziesz mógł zrealizować swoje pomysły na kampanie oraz rozbudować portfolio korzystając ze wsparcia zespołu. Podszkolisz umiejętność kreatywnego pisaniatworzenia grafik wizualnych czy zaznajomisz się z podstawowymi procesami i strategią tworzenia startupu. Dzięki spotkaniom integracyjnym poznasz, jak działa i rozbudowuje się młoda organizacja oraz nawiążesz znajomości z wieloma ciekawymi wolontariuszami z całej Polski, którzy cały czas inspirują innych. Oferujemy przestrzeń do rozwoju w wygodnych dla Ciebie warunkach. Jeżeli nie posiadasz jeszcze doświadczenia, nie przejmuj się postaramy się nauczyć Cię wszystkiego! Ważna jest motywacja i chęć do działania.

Ponadto, dołączając do zespołu zdobędziesz dostęp do wielu innych benefitów związanych z działaniami fundacji:

  • Kursy, które pozwolą Ci rozwinąć się w wybranym przez Ciebie obszarze.

  • Wspólne tworzenie biblioteki z najciekawszymi tytułami.

  • „Baza możliwości”, czyli strona z najnowszymi informacjami o najciekawszych konkursach, stypendiach i innych możliwościach rozwoju dla zaangażowanych!

  • Zaświadczenie o odbytym wolontariacie oraz rekomendacja.

  • Stacjonarne spotkania zespołu.

  • Rozwój kompetencji miękkich.

  • Praktyczna nauka zarządzania projektami.

  • Obsługa i korzystanie z uniwersalnych narzędzi.

    WYPEŁNIJ FORMULARZ -> APLIKUJ!

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Szkolna Giełda Pracy
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 22 września 2022 do 13 października 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.