Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Likwidacja Fundacji Na Rzecz Ochrony Ubezpieczeniowej i Stabilizacji Finansowej Społeczeństwa DOTARE

23 września 2022 01:07
Reklama
Reklama

Likwidator Fundacji Na Rzecz Ochrony Ubezpieczeniowej i Stabilizacji Finansowej Społeczeństwa „DOTARE” w siedzibą Warszawie, ul. Okopowa 29A, 01-059 Warszawa, wpisanej przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XX Wydział Gospodarczy Rejestrowy do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz publicznych zakładów opieki zdrowotnej w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000107863, numer NIP 5272376029oraz REGON 015171431,podaje do publicznej wiadomości,, że zgodnie z Rozporządzeniem Fundatora Nr 1/2022 o statusie uchwały zarządu z dnia 22 lipca 2022 r. w sprawie zakończeniu działalności, likwidacji oraz wyznaczeniu Likwidatora Fundacji, z dniem 01.09.2022 rozpoczęto likwidację Fundacji „Dotare”.

W związku z powyższym wzywa się ewentualnych wierzycieli Fundacji „DOTARE” do zgłoszenia swoich wierzytelności wobec Fundacji w terminie 30 dni od daty umieszczenia niniejszego ogłoszenia na stronie internetowej www.ngo.pl, na adres e-mail: fundacjadotare@gmail.com

W zgłoszeniu należy wskazać kwotę roszczenia oraz jego podstawę.

Likwidator informuje, że z posiadanej wiedzy wynika, że Fundacja nie posiada jakichkolwiek wymagalnych zobowiązań finansowych.

Krzysztof Kotyński

Likwidator Fundacji

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Likwidator Fundacji Na Rzecz Ochrony Ubezpieczeniowej i Stabilizacji Finansowej Społeczeństwa „DOTARE”
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 23 września 2022 do 24 października 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.