Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Piszesz wniosek o dotację, mały grant do urzędu miasta, gminy? Jak wypełnić formularz wniosku? Zamów poradnik ngo.pl

Reklama
Reklama

Spółdzielnia Socjalna Słuszna Strawa ogłasza rekrutację do projektu pomocy prawnej i asystentury społecznej dla osób z doświadczeniem migracji.

Wynagrodzenie: 2600-2800 brutto
Umowa o pracę
Wymiar etatu 1/2, praca stacjonarna

Opis stanowiska: 
Ten projekt składa się z działań mających zapewnić wsparcie żywieniowe osobom z doświadczeniem migracji. Twoją podstawową odpowiedzialnością będzie dopilnowanie, żeby projekt działał jak najlepiej dla jego beneficjentek i beneficjentów i odbywał się zgodnie z wytycznymi donora. Będziesz współpracować z naszymi organizacjami partnerskimi w kwestii dystrybucji voucherów, zbierać dane dotyczące beneficjentek_ów i tworzyć na ich podstawie statystyki, zajmiesz się również analizą feedbacku i dostosowywaniem działań do zmieniających się potrzeb wspieranych osób. 

Podstawowe zadania:

 • Przygotowywania i dystrybucja voucherów dla beneficjentów_ek programu;
 • Utrzymywanie kontaktu z organizacjami partnerskimi i szukanie nowych;
 • Zbieranie statystyk dotyczących programy voucherowego zgodnie z wytycznymi donora i przetwarzanie ich;
 • Monitorowanie opinii na temat programu i wymyślanie nowych rozwiązań ich na podstawie;
 • Współpraca z resztą zespołu odnośnie feedbacku dla donora;

Wymagania:

 • Komunikatywny polski i ukraiński (znajomość innych języków, zwłaszcza angielskiego i rosyjskiego, będzie dodatkowym atutem)
 • Terminowość, samodzielność i zdolność do szybkiego uzupełniania informacji i uczenia się nowych rzeczy;
 • Podstawowa umiejętność analizy danych statystycznych;
 • Doświadczenie w pracy z osobami z doświadczeniem przymusowej migracji;
 • Płynność w excelach i google drivach;
 • Komunikatywność i empatia;

Dodatkowe bonusy:
LuxMed (pakiet rozszerzony), do końca stycznia bonus inflacyjny (+300 zł dla osoby zarabiającej poniżej 4500 netto, +200 zł dla osoby zarabiającej powyżej 4500 netto), wsparcie psychologiczne dla członkiń_ów zespołu. Jeśli jesteś osobą z doświadczeniem migracji, możesz liczyć na pomoc prawną i inne formy wsparcia. 

Jeśli jesteś zainteresowana_y pracą z nami, wyślij swoje CV, a w treści maila napisz proszę w kilku zdaniach jakie masz doświadczenia we współpracy z organizacjami humanitarnymi/pozarządowymi. W tytule maila napisz REKRUTACJA: Stanowisko, na które aplikujesz. Adres mejlowy: rekrutacja@strawa.org

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na poczet przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Spółdzielnię Socjalną Słuszna Strawa z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Spółdzielnia Socjalna Słuszna Strawa z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 40/57, 02-601 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgłoszenia zbieramy do 01.12.2022 (istnieje możliwość wydłużenia terminu przyjmowania zgłoszeń, będziemy informować na bieżąco).

Kolejnym etapem rekrutacji będzie rozmowa, w trakcie której przeprowadzony zostanie krótki test, pisany z dostępem do internetu, sprawdzający: zaplanowania działań, odnalezienia się w założeniach projektowych i to jak sobie radzisz z szybkim wyszukiwaniem informacji i uzupełnianiem swojej wiedzy.

Zgłoszenia osób z doświadczeniem migracji/uchodźstwa będą traktowane priorytetowo.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Spółdzielnia Socjalna Słuszna Strawa
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 23 listopada 2022 do 14 grudnia 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.