Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak zapewnić niezależne finansowanie Twojej fundacji, stowarzyszeniu? Kurs online i poradnik PDF czeka na Ciebie. Kup pakiet o fundraisingu w NGO

Utworzenie Komitetu Ochrony Praw Człowieka i Podstawowych Wolności we Wrocławiu

24 listopada 2022 16:49
Reklama
Reklama

Szanowni Państwo,

działając na podstawie Konstytucji RP: Art. 12. Rzeczpospolita Polska zapewnia wolność tworzenia i działania związków zawodowych, organizacji społeczno-zawodowych rolników, stowarzyszeń, ruchów obywatelskich, innych dobrowolnych zrzeszeń oraz fundacji, kierując się Powszechną Deklaracją Praw Człowieka (by prawa człowieka były chronione przez przepisy prawne, aby człowiek nie był zmuszony, doprowadzony do ostateczności, uciekać się do buntu przeciwko tyranii i uciskowi), powołuję nieformalny i niezależny Komitet Ochrony Praw Człowieka i Podstawowych Wolności we Wrocławiu.

Podstawowym celem działania Komitetu jest podejmowanie sprawczych działań w imię ochrony mieszkańców przed systemem instytucjonalnym. Przedsięwzięcia stanowią interwencje wobec przejawów ograniczania praw człowieka i podstawowych wolności.

Komitet został powołany dla mieszkańców doznających krzywd ze strony systemu instytucjonalnego, oraz dla wszystkich osób, które identyfikują się z wartościami określonymi w oświadczeniu opublikowanym pod linkiem:

https://immigrants-citizens-people.blogspot.com/2022/11/oswiadczenie-w-sprawie-utworzenia.html

Zapraszam do kontaktu: komitet.ochrony.praw.czlowieka@gmail.com

Pozdrawiam,
Dominik Wojciechowski

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Komitet Ochrony Praw Człowieka i Podstawowych Wolności we Wrocławiu
Imię i nazwisko:
Dominik Wojciechowski
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 24 listopada 2022 do 25 grudnia 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.