Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

Zostań wolontariuszem – zarządzanie projektami, social media, teksty i inne

16 marca 2023 13:59
Reklama
Reklama

Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz swoje skrzydła? Zapraszamy do Instytutu Nowych Technologii! Oferujemy wsparcie merytoryczne, a od Ciebie oczekujemy tylko zaangażowania.

Stowarzyszenie „Instytut Nowych Technologii” prężnie działa od 2004 roku. Przez te kilkanaście lat zrealizowaliśmy mnóstwo projektów, głównie w obszarach edukacji, przedsiębiorczości, ekologii i zagadnień społecznych. Prowadzimy akredytowany punkt informacyjny Komisji Europejskiej Europe Direct w centralnej Polsce (2018-2021 i 2021-2025). 

Co zyskasz, dzięki współpracy z nami?

  • dowiesz się, jak pozyskiwać środki na działania NGO
  • nauczysz się zarządzać projektem od A do Z – z naszą pomocą napiszesz wniosek, zaplanujesz i zrealizujesz działania, wypromujesz projekt, będziesz monitorować dokumenty finansowe i finalnie rozliczysz projekt
  • zyskasz szereg nowych umiejętności
  • poznasz specyfikę pracy w organizacji pozarządowej

Oferujemy wsparcie merytoryczne w każdym aspekcie, który nie jest dla Ciebie do końca jasny.

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Napisz do nas na biuro@newtechlodz.com, uwzględnij kilka informacji o sobie i daj nam znać, w czym chcesz się realizować. 

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie "Instytut Nowych Technologii"
Strona internetowa:
http://www.newtechlodz.com
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 16 marca 2023 do 15 kwietnia 2023
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.