Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Piszesz wniosek o dotację, mały grant do urzędu miasta, gminy? Jak wypełnić formularz wniosku? Zamów poradnik ngo.pl

Reklama
Reklama

Szanowni Państwo,

poszukuję pracy w organizacji pozarządowej. Zdaję sobie sprawę, że fundacje zrzeszają osoby o wspólnych przekonaniach, celach, misjach. Można tam spotkać wartościowych ludzi z chęcią niesienia pomocy innym. Ludzi, którzy nie są obojętni na to, co się dzieje wokoło nich. Często mają fantastyczne pomysły i chęci do działania. Praca staje się dla nich pasją, której z zapałem się oddają.

Ja chciałabym pracować w wartościowym miejscu, mieć pracę z poczuciem sensu.

Mam na imię Dorota i mieszkam w Ciechanowie (woj. mazowieckie). Jestem absolwentką Inżynierii ekologicznej na SGGW w Warszawie. Pracowałam w firmach, które były związane z odnawialnymi źródłami energii w back office. Obecnie jestem wolontariuszem w Smart Oak Projects w dziale graficznym, gdzie mam okazję uczyć się nowych, ciekawych rzeczy, poznawać różne programy do tworzenia grafik i doszkalać umiejętności, które już posiadam. 

Moje wybrane umiejętności: biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych, MS Office, GIMP, SolarEdge Designer, Canva, jestem początkująca w obsłudze Inskape i Figma.

Poważnie i z zaangażowaniem podchodzę do swoich obowiązków, wykonuję je skrupulatnie. Jestem dobrze zorganizowanym zadaniowcem. 

Interesuję się przyrodą, głównie florą, fotografią, wnętrzarstwem, designem i DIY.

Pozdrawiam serdecznie

Dorota Łojewska-Pawlak

Dane kontaktowe
Imię i nazwisko:
Dorota Łojewska-Pawlak
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 23 stycznia 2023 do 23 lutego 2023
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.