Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Piszesz wniosek o dotację, mały grant do urzędu miasta, gminy? Jak wypełnić formularz wniosku? Zamów poradnik ngo.pl

Reklama
Reklama

Cześć, szukamy szkoleniowca/coacha, kogoś, kto będzie rozwijał kompetencje naszych liderów i koordynatorów. Dokładnie rola ta nazywa się HR Business Manager.

Jako fundacja tworzymy startup społeczny EDUTECH ze wsparciem Google i AWS i szukamy stażysty. To doskonała okazja, by poznać narzędzia, procesy zespołowe, a także, by nauczyć się pracy w grupie i poznać zawód HR Business Managera.

Jest to staż bezpłatny lub wolontariat; dajemy w ten sposób szansę na złapanie pierwszego doświadczenia w zawodzie HR Business Managera, który jest świetnie płatnym zawodem przyszłości. Działamy całkowicie zdalnie i po godzinach (wieczorami).

W naszej organizacji motywujemy do działania nagrodami, które można łatwo zdobyć. A są to karty podarunkowe, konta Netflix, Disney, Skill Share, Spotify, LinkedIn, Youtube, Canva, Grammarly, Kindle i wiele wiele innych!

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja NeuroN
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 24 stycznia 2023 do 24 lutego 2023
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.