Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

Reklama
Reklama

Dzień dobry, 

jestem redaktorką i korektorką z 20-letnim doświadczeniem. Prowadzę szkolenia z zakresu poprawności językowej i wspiera autorów w procesie wydawniczym. Od 2017 roku organizuje certyfikowany kurs korekty tekstów Zostań korektorką przygotowujący do pracy w tym zawodzie.

Aby ułatwić start naszym kursantkom, podczas każdej edycji szukamy wydawnictw, magazynów, przedsiębiorców, twórców, którzy umożliwiliby im odbycie praktyk. Zależy nam przede wszystkim na krótkich formach tekstowych – artykułach, wpisach blogowych, transkrypcjach.

Są one sprawdzane przez te kursantki, które pomyślnie zdały egzamin certyfikujący.

Dla Państwa jest to darmowa podwójna korekta – otrzyma Pani tekst poprawiony przez początkującą korektorkę oraz zweryfikowany przez doświadczonego redaktora. Absolwentki przy okazji dostają feedback do swojej pracy.

Ta współpraca do niczego nie zobowiązuje. Dla naszych absolwentek jest to możliwość zdobycia doświadczenia i budowania swojego portfolio.

Będę wdzięczna za informację zwrotną – zarówno pozytywną, jak i negatywną – czy jest Pani zainteresowana podjęciem współpracy z nami.

Z poważaniem

Patrycja Bukowska – bookowska.pl

Dane kontaktowe
Imię i nazwisko:
Patrycja Bukowska
Strona internetowa:
http://bookowska.pl
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 13 marca 2023 do 13 kwietnia 2023
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.