Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

Lokal dla organizacji we Wrocławiu

14 marca 2023 10:06
Reklama
Reklama

Poszukujemy organizacji, z którymi moglibyśmy dzielić lokal przy ul. Stalowej 6a we Wrocławiu, wynajmowany od Gminy Wrocław. Zapraszamy do kontaktu organizacje pozarządowe zainteresowane posiadaniem własnej większej siedziby i miejsca do prowadzenia biura, i/lub korzystaniem z całości bądź części siedziby w celu prowadzenia konsultacji, spotkań, warsztatów, szkoleń i innych działań. Poszukujemy nowych współlokatorów (organizacji pozarządowych) do lokalu przy Stalowej 6a we Wrocławiu. Obecnie działamy głównie popołudniami, prowadząc konsultacje psychologiczne i prawne, grupę wsparcia, czasami szkolenia (www.nonlicet.pl). Wciąż jest u nas sporo przestrzeni, szczególnie w ciągu dnia do godz. 16:00. Chętnie się nią podzielimy z organizacją gotową partycypować w kosztach.

Dysponujemy:

 • siedzibą o powierzchni 130 mkw do naszej wyłącznej dyspozycji, z osobnym wejściem i klatką schodową,
 • 5 umeblowanymi pokojami, przystosowanymi do prowadzenia konsultacji psychologicznych, prawnych itp. dla dorosłych i dzieci,
 • w tym dużym pokojem dziecięcym, przystosowanym do przeprowadzania konsultacji psychologicznych
  z dziećmi, zabawy z dziećmi (możliwe przerobienie tego pokoju na uniwersalny gabinet psychologiczny)
 • salą szkoleniową, w której swobodnie można prowadzić zajęcia dla ok. 16 osób,
 • dwiema toaletami, kabiną prysznicową, pralką,
 • w pełni wyposażoną kuchnią (kuchenka gazowa, mikrofalówka, lodówka),
 • dużą ilością zabawek dla dzieci w różnym wieku, flipchartem, rzutnikiem.

Oczekujemy:

 • współpracy z organizacją pozarządową, która nie będzie prowadzić w naszej siedzibie działalności gospodarczej,
 • gotowości do dzielenia się kosztami użytkowania lokalu w oparciu o zasady ustalone z Wynajmującym (Gmina Wrocław), bez dodatkowych opłat – Fundacja nie czerpie korzyści finansowych z dzielenia się pomieszczeniami.

Przedstawicieli organizacji zainteresowanych naszą propozycją prosimy o kontakt pod numerem 531 937 176 lub adresem fundacja@nonlicet.pl.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja NON LICET
Strona internetowa:
http://www.nonlicet.pl
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 14 marca 2023 do 14 kwietnia 2023
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.