Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Mocni w promocji Poradnik dla stowarzyszeń i fundacji, które chcą skutecznie mówić o sobie. Zamów PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Likwidacja Stowarzyszenia „KLUB ROTARIAŃSKI W SŁUPSKU”

25 maja 2023 23:28
Reklama
Reklama

Likwidator Stowarzyszenia „KLUB ROTARIAŃSKI W SŁUPSKU” (dalej Stowarzyszenie) z siedzibą w Słupsku, wpisanego do rejestru Stowarzyszeń, Innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Samodzielnych Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku,  VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego (dalej Sąd), pod numerem KRS: 0000210466, podaje do publicznej wiadomości, że na podstawie postanowienia Sądu z dnia 10.05.2023 została wszczęta procedura likwidacji Stowarzyszenia.  Na likwidatorów Stowarzyszenia na mocy postanowienia Sądu zostali wyznaczeni Krzysztof Banach i Jan Reczek. 

W związku z powyższym, wzywa się ewentualnych wierzycieli Stowarzyszenia do zgłaszania swoich wierzytelności w stosunku do Stowarzyszenia w terminie 14 dni od momentu publikacji tego ogłoszenia na adres mailowy: kbanach@rotaryslupsk.pl

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie "KLUB ROTARIAŃSKI W SŁUPSKU" , ul. Dominikańska 5-9, 76-200 Słupsk
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 25 maja 2023 do 15 czerwca 2023
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.