Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Dzięki temu ogłoszeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Szukasz interesującej i twórczej pracy w organizacji pozarządowej? 
To może być praca właśnie dla Ciebie!

Fundacja Avalon to jedna z największych organizacji pozarządowych w Polsce wspierających osoby z niepełnosprawnościami i przewlekle chore, powstała w 2006 roku, a od roku 2009 posiada status organizacji pożytku publicznego. Ma siedzibę w Warszawie, jednak swoim wsparciem obejmuje osoby potrzebujące z całej Polski. Fundacja oferuje pomoc potrzebującym w obszarze finansowym, a także prowadzi szereg programów społecznych i edukacyjnych, mających na celu aktywizację OzN i zmianę postrzegania osób z niepełnosprawnościami w polskim społeczeństwie.

Obecnie poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko: Specjalista/ Specjalistka ds. projektu

Do Twoich zadań będzie należało m.in.

 • Współpraca z zespołem specjalistów Centrum Aktywnej Rehabilitacji m.in. fizjoterapeutów, psychologów, logopedów i innych, w zakresie m.in. monitorowania czasu pracy, monitorowania dokumentacji projektowej, realizacji powierzonych zadań
 • Dbanie o analityczną stronę naszych działań tj. przygotowywanie raportów nt. danych dot. realizacji projektów, sprzedaży karnetów i innych niezbędnych do funkcjonowania działu,
 • Współpraca z działem IT i Administracją w zakresie serwisu sprzętów medycznych, zlecania zakupu sprzętu dla członków zespołu, przygotowywania zapotrzebowania dot. zakupów materiałów medycznych, sprzętów medycznych, materiałów biurowych i innych dla działu.
 • Udział w przygotowywaniu, a następnie wdrażaniu nowych procedur usprawniających system pracy w dziale
 • Inicjowanie i wdrażanie nowych pomysłów i nawiązywania partnerstw mających na celu rozwój działu.

Mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia lub uczestnictwa w projektach dostępności komunikacyjno-informacyjnej, cyfrowej i/lub architektonicznej.

 • W tym zakresie wsparcie zespołu w zarządzaniu ekspertami przy audytach dostępności oraz pomoc przy rekrutacji ekspertów do badań
 • Udział w tworzeniu ofert oraz kontakt bezpośredni z instytucjami zainteresowanymi badaniami

Wyślij do nas CV, jeśli:

 • Jesteś skrupulatny/skrupulatna i lubisz porządek w dokumentacji,
 • Lubisz w pracy zaangażowanie i inicjatywę,
 • Posiadasz umiejętność posługiwania się Excelem w zakresie prowadzenia baz danych i ewidencji,
 • Nie straszna Ci praca w zespole,
 • Posiadasz samodzielność w działaniu oraz umiejętność planowania działań i ustalania priorytetów zadań.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 • Jesteśmy fajnym, różnorodnym, dynamicznym i wspierającym zespołem, w którym dobrze się pracuje.
 • Jesteśmy dużą i uznaną, a jednocześnie jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się organizacji pozarządowych w Polsce.
 • Podpiszemy z Tobą umowę o pracę lub umowę współpracy.
 • Mamy wygodne biuro na warszawskim Mokotowie z pyszną kawą z ekspresu.
 • Zyskasz satysfakcję z pracy o wymiarze społecznym, czując, że Twoja praca realnie zmienia codzienność osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych w całej Polsce
 • Do umowy otrzymasz pakiet benefitów pozapłacowych.

Swoje CV podeślij na adres rekrutacja@fundacjaavalon.pl, w tytule maila wpisując stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. projektu, W ramach rekrutacji skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Fundację Avalon.”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie danych do procesów przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli:
„Wyrażam dla Fundacji Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym zgodę na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja AVALON Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36, 666 324 328 lub email: kontakt@fundacjaavalon.pl Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: iodo@fundacjaavalon.pl

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. projektu, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także do procesów przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz ich przenoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 14 września 2023 do 5 października 2023
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.