Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Poszukiwana organizacja (wymiana młodzieżowa) - projekt polsko-niemiecki-ukraiński

17 września 2023 18:24
Dzięki temu ogłoszeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Poszukiwana organizacja (wymiana młodzieżowa) - projekt polsko-niemiecki-ukraiński

Poszukujemy organizacji, która prowadzi działalność edukacyjną z młodzieżą w wieku od 16 do 19 lat i jest zainteresowana udziałem w trójstronnej wymianie młodzieży w przyszłym roku (projekt polsko-niemiecko-ukraiński). Niektórzy uczestnicy zostali już wybrani do udziału w wymianie młodzieżowej w Berlinie latem 2023 roku (lipiec). 

Wymiana będzie miała charakter edukacyjny o wymiarze politycznym i międzykulturowym, nie będzie to wyłącznie cel turystyczny. Główne tematy przewodnie to: Solidarność, Demokracja, Przywództwo. 

Ważne jest, aby partnerująca organizacja wyraziła chęć oraz była w stanie wspólnie ubiegać się o udział w projekcie, przygotować go i nadzorować przebieg. W związku z tym istotne jest, aby w jej skład wchodzili 1-2 członkowie zespołu, którzy mają doświadczenie w pracy z młodzieżą. Dla nas priorytetem są zasady partnerstwa, autonomia młodzieży i szacunek dla różnorodności. 

Organizacja nie musi koniecznie posiadać doświadczenia w międzynarodowej wymianie młodzieży. Ważniejsze jest, aby członkowie zespołu i młodzież mieli chęć, zainteresowanie i możliwości uczestnictwa w wymianie. 

Projekt będzie finansowany przez PNWM i Renovabis i nie będą używane własne środki. 
Jeśli Państwa organizacja spełnia te kryteria i jest zainteresowana naszym projektem, jesteśmy gotowi dostarczyć więcej informacji o nas oraz projekcie.

Kontakt: 

email: Julia.Schneider@ludwig-wolker.de

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Ludwig Wolker Verein
Imię i nazwisko:
Julia Schneider
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 17 września 2023 do 1 października 2023
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.