Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje stosują narzędzia fundraisingu Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Wesprę w content marketingu, tworzeniu artykułów, podcastu, montażu wideo i innych obowiązkach

1 listopada 2023 15:29
Reklama
Reklama

Witam serdecznie :)

Pokażę w trzech punktach to:

1. Jakie mam doświadczenie w marketingu itp.

2. Co mogę zaoferować od siebie

3. Dlaczego uważam, że mógłbym wnieść wartość do organizacji

1. Jakie mam doświadczenie

Przez 3 ostatnie lata działałem jako freelancer, który pomagał małym biznesom lokalnym w pozyskiwaniu klientów dzięki kampaniom płatnym na Facebooku.

Były to głównie biznesy z branży health / beauty i edukacyjnej.

Tworzyłem posty sponsorowane, kampanie i filmy, które nie tylko miały za zadanie zdobyć klientów, ale też miały edukować i uświadamiać klientów tych firm (montaż, napisy, podkładanie głosu lektorskiego, pisanie skryptów filmów).

Wspierałem też firmy w ogólnym procesie sprzedaży, budowaniu wizerunku w social mediach i tworzeniu contentu na strony internetowe (które też od czasu do czasu tworzyłem).

W skrócie: wykonywałem wiele rzeczy dla różnych firm jako „złota rączka” od social mediów, płatnego ruchu i brandingu.

Poza tym tworzyłem hobbystycznie kanał na YouTube, na który tworzyłem artykuły w wersji audio na temat kwestii, które bardzo mnie interesują, m.in. o psychologii, socjologii, geopolityce, zmianach klimatu, historii, ewolucji człowieka czy wpływu dezinformacji na społeczeństwo.

To dzięki wielu zainteresowaniom i ogromnej miłości do książek popularnonaukowych, które na mojej półce liczone są w setkach 💚

Co prawda kanał został zamknięty, ale wszelkie rekomendacje od różnych firm posiadam w postaci referencji i zrzutów ekranu opinii o mojej działalności :)

2. Co oferuję

Z pewnością mogę zaoferować copywriting, świadomy research na przeróżne tematy, „grzebanie” we wszelkich źródłach, książkach i artykułach, montaż wideo, tworzenie prostych stron internetowych, kampanie płatne nastawione na uświadamianie i edukowanie ludzi.

Jednak zawsze przyjmuję postawę ucznia i chętnie popracuję za darmo, jeśli wiem, że długoterminowo pozyskam dzięki temu nowe doświadczenie.

Jako freelancer zarabiałem, ale też wykonywałem setki audytów dla małych firm lokalnych, za które kompletnie nikt mi nie zapłacił :)

Jestem zupełnie świadomy tego, jak wielką moc mają rekomendacje i bezpłatna praca stażowa.

3. Dlaczego uważam, że mogę wnieść wartość do organizacji

Jest wiele osób, które chcą wykonywać pracę mającą sens i wnoszącą wartość w życie ludzi.

Pomimo że jako freelancer i samouk zarabiałem od 6 do nawet 10 tysięcy złotych (nie posiadając oficjalnie wykształcenia wyższego), to zrobiłem coś, co wielu moich najbliższych zaszokowało.

Zrezygnowałem z tego, bo nie czułem, że moja praca ma sens.

Jestem człowiekiem oszczędnym i minimalistycznym i wolę zarabiać najniższą krajową (przynajmniej na etapie zdobywania nowego doświadczenia), ale za to pracować dla organizacji, która w jakiś sposób przyczynia się do poprawy choćby jednego istnienia ludzkiego.

Podjąłem się nawet tymczasowej pracy fizycznej tylko po to, aby odciąć się od szumu informacyjnego i zrobić sobie reset od marketingu firm, które zazwyczaj były tylko nastawione na maksymalizowanie zysków, a nie na maksymalizowaniu dobra ogółu.

Uważam, że posiadając takie cechy jak rzetelność, przykładanie się na 110% do tego, co robię i wiele holistycznych zainteresowań ze świata nauki — mogę przyczynić się do propagowania organizacji, która rozwiązuje ważny problem.

PS W zdjęciach załączam tylko 1/4 rekomendacji, a w miejscu na link załączam skromny wywiad przeprowadzony ze mną przez osobę, która pomaga przedsiębiorcom w całej Polsce tworzyć agencje marketingowe i coachingowe (którą właśnie dzięki niemu również stworzyłem).

Dane kontaktowe
Imię i nazwisko:
Kamil Wiechno
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 1 listopada 2023 do 2 grudnia 2023
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.