Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje stosują narzędzia fundraisingu Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Asystent w międzynarodowej organizacji/projekcie

11 listopada 2023 21:12
Reklama
Reklama

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w organizacjach (ONZ, OBWE) i firmach międzynarodowych na stanowisku zastępcy kierownika projektu (asystenta projektu). Również posiadałam bogate doświadczenie w obszarze administracyjnym oraz logistycznym, sprowadzając do obsługi pracowników, zakupy towarów i usług oraz organizacji rożnych wydarzeń, takich jak seminaria, konferencje, szkolenia, itd.

Poszukuję pracy, w której mógłabym maksymalnie wykorzystać swoje umiejętności i zdolności, w tym biegłą znajomość języka angielskiego, ojczystego ukraińskiego i rosyjskiego. Dobra znajomość programów Word, Excel, Photoshop, Lightroom. Szybko uczę się nowych rzeczy i jestem gotowa na nowe wyzwania

Osobom zainteresowanym rozmową kwalifikacyjną prześlę dokumenty aplikacyjne na podany przez Państwa adres e-mail oraz w rozmowie telefonicznej odpowiem na dodatkowe pytania.

Z wyrazami szacunku,

Olha Boiko

Dane kontaktowe
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 11 listopada 2023 do 12 grudnia 2023
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.