Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje stosują narzędzia fundraisingu Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Reklama

Lubisz pomagać? Chcesz zrobić coś dobrego? Mamy zadanie dla Ciebie!

Stowarzyszenie Poranek z Wrocławia poszukuje wolontariuszy, którzy chcieliby wziąć udział w akcji zbiórki żywności. Chętni mogą się zgłaszać do dnia 23 listopada.

W Stowarzyszeniu Poranek realizujemy pomoc żywnościową dla osób najuboższych – prowadzimy punkt wydawania żywności we Wrocławiu, który mieści się przy ulicy Żeromskiego 3.

Obecnie organizacja we współpracy z Bankiem Żywności przygotowuje się do kolejnej akcji pomocowej. Chodzi o zbiórkę żywności, która odbędzie się 24 i 25 listopada w godzinach 10:00-20:00 w pięciu sklepach na terenie Wrocławia. Potrzebujemy po minimum 2 osoby w każdym punkcie, zazwyczaj na ok. 7 godzin. 

Podczas akcji Stowarzyszenie Poranek chce zebrać produkty, które w Punkcie Wydawania Żywności wyda osobom najbardziej potrzebującym. Aby wszystko przebiegło sprawnie, potrzebni są wolontariusze.

Osoby, które chciałyby pomóc, mogą się zgłaszać do 23 listopada. Zapraszamy do zgłoszeń na adres biuro@poranek.pl lub pod numerem tel. 535 525 852.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Poranek
Strona internetowa:
http://www.poranek.pl
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 15 listopada 2023 do 29 listopada 2023
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.