Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje stosują narzędzia fundraisingu Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Ambitna, kreatywna, otwarta kobieta szuka pracy

20 listopada 2023 20:00
Reklama
Reklama

Ukończyłam studia licencjackie z zakresu animacji społeczno-kulturalnej (2010) oraz magisterskie na wydziale dziennikarstwa(2013). Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk i staży. W 2014 roku byłam stażystką Fundacji Verba, gdzie pracowałam na stanowisku biurowym oraz jako animator. W roku 2015 odbywałam praktyki w ramach projektu Akademia Życia Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka w Koninie. Przeprowadziłam wówczas napisany przez siebie scenariusz zajęć z niepełnosprawnymi intelektualnie podopiecznymi fundacji w Koninie i Golinie. Od października 2015 do kwietnia 2016 byłam stażystką w przedszkolu Tęczowy Zakątek. Przez ten czas zrealizowałam dwutygodniowy projekt „Niepełnosprawność” oraz trzy scenariusze zajęć: Czy wszyscy jesteśmy tacy sami? Mój przyjaciel kot i Wielkanoc tuż, tuż. Od listopada 2016 do stycznia 2019 roku pracowałam jako fundraiser w Galerii Apteka Sztuki Stowarzyszenia Otwarte Drzwi. Zajmowałam się wówczas tworzeniem i wysyłaniem pism z prośbami, tworzeniem baz instytucji do których wysyłałam pisma, oraz rozmowami telefonicznymi z partnerami zewnętrznymi…. Po zakończeniu pracy w Galerii przez miesiąc prowadziłam zajęcia z młodzieżą na podstawie scenariusza napisanego przez pracodawcę (umowa zlecenie). Po miesiącu znalazłam pracę w Stowarzyszeniu Dla Rodzin, jednak ze względów odległościowo-zdrowotnych, po trzech miesiącach okresu próbnego zrezygnowałam z tej pracy…Od kwietnia do maja 2023 pracowałam na zlecenie Fundacji Avalon jako konsultant telefoniczny Mapy Dostępności Projektu Sekson. Od 2019 roku jestem też wolontariuszką wspomnianej Fundacji.

Moje zainteresowania związane są ściśle ze sztuką i kulturą oraz działaniem społecznym z ludźmi i dla ludzi. Szukam pracy stacjonarnej lub hybrydowej:

  • na stanowisku pracownika biurowego - najlepiej w Fundacjach, Stowarzyszeniach, Domach Kultury.

  • jako pomoc nauczyciela przedszkola

  • w mediach i przy mediach -najchętniej w radiu lub na stanowisku specjalisty ds. języka mediów przy produkcjach telewizyjnych poruszających temat niepełnosprawności.

  • jako tester produktów i usług

-specjalista od social mediów (od 2013 roku prowadzę na facebooku stronę Daria Extremalna, Instagram oraz kanał YouTube)

  • asystent rekrutera zapoznający z treścią CV kandydatów, pod kątem zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

  • chętnie popracuję też głosem użyczając go do różnego typu nagrań (dubbing wokal itp.)

Dobrze radzę sobie z obsługą komputera. Do powierzanych mi zadań podchodzę sumiennie i wykonuje je na czas. Przez fakt czterokończynowej niepełnosprawności na ich wykonanie potrzebuję jednak więcej czasu w porównaniu z pełnosprawnym pracownikiem. Być może na wdrożenie do pracy będę potrzebować więcej czasu ale pracodawca nie będzie żałował że ma mnie w zespole

Cenię sobie współpracę i komunikację międzyludzką, wzajemne wsparcie i pomoc.

Poszukuję zatrudnienia na terenie Warszawy

Moją pasją jest wspinaczka

Moją pasją jest wspinaczka

Moją pasją jest śpiew Teatr Muzyczny oraz wszelkie działania artystyczne

Moją pasją jest śpiew Teatr Muzyczny oraz wszelkie działania artystyczne

Moją pasją  jest wolontariat - działanie z ludźmi i dla ludzi

Moją pasją jest wolontariat - działanie z ludźmi i dla ludzi

Moją pasją jest życie! :)

Moją pasją jest życie! :)

Miniatura Moją pasją jest wspinaczka
Miniatura Moją pasją jest śpiew Teatr Muzyczny oraz wszelkie działania artystyczne
Miniatura Moją pasją  jest wolontariat - działanie z ludźmi i dla ludzi
Miniatura Moją pasją jest życie! :)
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Daria Stawrowska
Imię i nazwisko:
Daria Stawrowska
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 20 listopada 2023 do 21 grudnia 2023
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.