Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje stosują narzędzia fundraisingu Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Ogłoszenie o likwidacji fundacji Zachodniopomorski Ośrodek Rehabilitacji Ptaków "GNIAZDOWO"

21 listopada 2023 12:26
Reklama
Reklama

Ogłoszenie o otwarciu likwidacji Fundacji Zachodniopomorski Ośrodek Rehabilitacji Ptaków "GNIAZDOWO" nr KRS: 0000609498 wraz z wezwaniem wierzycieli do zgłoszenia wierzytelności. Likwidator Fundacji Zachodniopomorski Ośrodek Rehabilitacji Ptaków "GNIAZDOWO" podaje do publicznej wiadomości że Zarząd fundacji podjął w dniu 25-10-2023 uchwałę w sprawie postawienia w stan likwidacji Fundacji Zachodniopomorski Ośrodek Rehabilitacji Ptaków "GNIAZDOWO" z dniem 25-10-2023 i jej rozwiązania . Na likwidatora Fundacji został ustanowiony Radosław Wiatrowski. SĄD REJONOWY W KOSZALINIE, IX WYDZIAŁ KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO postanowieniem z dnia 13-11-2023 dokonał wpisu o otwarciu likwidacji. 

W związku z powyższym wzywa się ewentualnych wierzycieli Fundacji Zachodniopomorski Ośrodek Rehabilitacji Ptaków "GNIAZDOWO" w likwidacji do zgłoszenia swoich wierzytelności wobec Fundacji w terminie do 31 stycznia 2024 na adres likwidatora ; Radosław Wiatrowski - likwidator Fundacji Zachodniopomorski Ośrodek Rehabilitacji Ptaków "GNIAZDOWO" w likwidacji, Gniazdowo 9H, 76-039 Gniazdowo. R.wiatrowski@hotmail.com

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Zachodniopomorski Ośrodek Rehabilitacji Ptaków "Gniazdowo"
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 21 listopada 2023 do 22 grudnia 2023
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.