Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jakie są źródła finansowania działań NGO? Dowiedz się 28.02 o 15.00 na #ngoplLIVE. Dołącz >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Specjalist(k)a ds. Współpracy z Biznesem/Corporate Relations Specialist

7 lutego 2024 10:36
Dzięki temu ogłoszeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Fundacja Alberta Schweitzera jest organizacją non-profit działającą w Polsce od 2017 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowej struktury, której główna siedziba znajduje się w Berlinie. Naszą misją i długoterminowym celem jest doprowadzenie do zakończenia chowu przemysłowego zwierząt oraz popularyzacja diety roślinnej.

Pracujemy w tych obszarach, w których możemy pomóc jak największej liczbie zwierząt. W Polsce nasza fundacja skupia się na współpracy z przemysłem spożywczym, aby podnosić standardy dobrostanowe w hodowli kur niosek oraz kurczaków przeznaczonych na mięso. Dzięki naszym działaniom oraz współpracy z innymi organizacjami, uzyskaliśmy od firm wiele publicznych zobowiązań do rezygnacji z używania jaj klatkowych oraz przekonaliśmy większość sieci handlowych do zaprzestania sprzedaży żywych karpi. Prowadzimy również platformę "Tydzień na Weganie", aby inspirować i wspierać konsumentów w przechodzeniu na bardziej roślinny tryb życia.

Praca w Fundacji Alberta Schweitzera w dużej mierze ma międzynarodowy wymiar, ponieważ blisko współpracujemy z naszym niemieckim zespołem oraz z międzynarodowymi organizacjami zajmującymi się ochroną zwierząt, więc wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Część procesu rekrutacyjnego będzie również prowadzona w tym języku.

Organizacje non-profit i profesjonalna praca nie wykluczają się wzajemnie. Działamy jak dobrze zorganizowane firmy w świecie biznesu z planem strategicznym i jasno określonymi celami, obejmującymi również ciągłe szkolenie naszych pracowników. W ramach tego podejścia oferujemy stałą liczbę 35 godzin pracy tygodniowo dla stanowisk pełnoetatowych, elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Nasz zespół w Warszawie działa w czterech obszarach:

 • Kampanie
 • Komunikacja
 • Współpraca z biznesem
 • Zarządzanie i administracja

Jesteśmy pasjonatami tworzenia zmiany na rzecz tzw. zwierząt hodowlanych - dołączysz do naszego zespołu, aby była ona jeszcze większa?

Stanowisko: Specjalist(k)a ds. Współpracy z Biznesem/Corporate Relations Specialist

Fundacja Alberta Schweitzera poszukuje osoby na stanowisko Specjalistki/y ds. Współpracy z Biznesem/Corporate Relations Specialist, która będzie odpowiedzialna za relacje z przedsiębiorstwami mające na celu poprawę standardów dobrostanowych zwierząt w hodowlach przemysłowych.

Termin rozpoczęcia pracy: Jak najszybciej

Rodzaj umowy: Stała pełnoetatowa praca na czas nieokreślony (35 godzin tygodniowo) z 3-miesięcznym okresem próbnym

Termin składania aplikacji: 29.02.2024

Lokalizacja: Biuro Fundacji Alberta Schweitzera w Warszawie, z potrzebą okazjonalnych podróży służbowych krajowych i zagranicznych. Istnieje możliwość pracy zdalnej na czas tymczasowy, a także opcja stałej pracy z miejsca zdalnego po przynajmniej 3 miesiącach okresu wdrożenia w Warszawie.

Wymagane języki: polski i angielski

Opis stanowiska:

Jako Specjalist(k)a ds. Współpracy z Biznesem będziesz odpowiedzialny/a za relacje z przedsiębiorstwami mające na celu poprawę standardów dobrostanowych zwierząt we wszystkich łańcuchach dostaw. Twoja rola będzie kluczowa w naszych wysiłkach do wprowadzenia pozytywnych zmian dla zwierząt hodowlanych.

Twoje zadania:

 • Nawiązywanie kontaktów z kierownictwem dużych firm mających w swoich łańcuchach dostaw produkty zwierzęce oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji
 • Prowadzenie negocjacji w celu uzyskania lepszych warunków dla kur niosek i kurczaków hodowanych na mięso
 • Uczestnictwo w targach i innych wydarzeniach branżowych i spożywczych
 • Współpraca z innymi organizacjami

Nasze oczekiwania:

 • Wysokie umiejętności komunikacyjne w rozmowach bezpośrednich, telefonicznych oraz w korespondencji e-mailowej i listownej, w tym zdolność przekonywania i skuteczny styl komunikacji
 • Umiejętność prowadzenia negocjacji i pewność siebie podczas okazjonalnych wystąpień i prezentacji
 • Wysoka motywacja, rzetelność oraz samodzielność w pracy
 • Dobra znajomość zagadnień związanych z dobrostanem zwierząt hodowlanych
 • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie
 • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie co najmniej B2
 • Identyfikacja z naszą misjąwizją i strategią

Nasza oferta:

 • Wynagrodzenie od 9500 PLN brutto
 • Możliwość pracy w nowoczesnej i efektywnej organizacji pozarządowej, która realnie wpływa na dobrostan zwierząt hodowlanych
 • Kompleksowe szkolenie i wprowadzenie do pracy
 • Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej
 • Odpowiednio wyposażone stanowisko pracy; nasze biuro jest miejscem przyjaznym dla zwierząt
 • Dostęp do prywatnej opieki medycznej w określonym zakresie

Aplikacja:

Prześlij nam swoją aplikację mailem na adres jobs@schweitzer.pl. Chcielibyśmy dowiedzieć się, co motywuje Cię do pracy w Fundacji Alberta Schweitzera i dlaczego jesteś najlepszą osobą na to stanowisko. Prosimy o zawarcie CV i listu motywacyjnego, zawierającego informację o oczekiwanym wynagrodzeniu i najwcześniejszej możliwej dacie rozpoczęcia pracy, w jednym pliku PDF. Rozpatrzymy Twoją aplikację tylko wtedy, gdy prześlesz ją do nas e-mailem na powyższy adres. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmowy kwalifikacyjnej z zainteresowanymi kandydatami przed upływem terminu składania aplikacji. Jeśli nie spełniasz wszystkich kryteriów, nadal zachęcamy do aplikowania - poszukujemy osoby przede wszystkim silnie zmotywowanej, która będzie pasować do naszego zespołu.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Alberta Schweitzera
Strona internetowa:
http://schweitzer.pl
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 7 lutego 2024 do 28 lutego 2024
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.