Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jakie są źródła finansowania działań NGO? Dowiedz się 28.02 o 15.00 na #ngoplLIVE. Dołącz >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Zrób z nami diagnozę - Wydział Psychologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu szuka Partnera

8 lutego 2024 11:16
Reklama
Reklama

Jeżeli jesteście organizacją, która chce w najbliższych 3-4 miesiącach przeprowadzić diagnozę w interesującym dla siebie obszarze (potrzeby Waszych odbiorców, badanie potencjalnej grupy docelowej Waszego projektu, badanie lokalnej społeczności w której jesteście lub do której chcecie dotrzeć z ofertą, analiza potencjału Waszej organizacji, diagnoza stanu i procesów w partnerstwie  - lub inne) - to oferujemy Wam współpracę.

Kim jesteśmy?  Od kilkunastu lat studenci psychologii poznańskiego Uniwersytetu im. A. Mickiewicza mają możliwość zdobywać specjalność zawodową: Animator społeczności lokalnych. Osoba pisząca to ogłoszenie to jedna z prowadzących - nazywam się Agnieszka Rosińska, jestem psychologiem, trenerką facylitatorką i ekspertką w projektach społecznych od ponad 30 lat. Pracowałam na rzecz społeczności, organizacji i grup (wiejskich i działających w miastach). Zależy mi, by moi studenci mogli uczyć się w działaniu - a nie tylko w teorii. Od prawie 20-stu lat w ramach naszych zajęć pracujemy na rzecz zewnętrznych Partnerów. Pomagamy im zrobić diagnozę, ewaluację, monitoring - zwłaszcza w zakresie analizy czynników psychospołecznych i organizacyjnych. 

Co oferujemy? Za 3 tygodnie zaczyna się nasz semestr i potrwa do połowy czerwca. W tym czasie możemy z Wami współpracować wokół Waszych potrzeb dotyczących właśnie diagnozy czy ewaluacji. Zakres możliwości mamy dość spory - od tworzenia z Wami i dla Was ankiet, kwestionariuszy czy innych narzędzi, przez wywiady, warsztaty diagnostyczne czy ewaluacyjne, a także spacery badawcze, grupy fokusowe itp. Nasi studenci i studentki są na 4 -tym roku studiów - są już przygotowani do takiej pracy, chcą jej spróbować, sprawdzać się, uczyć się zawodu i dać coś od siebie innym. Oczywiście mają naszą - czyli nauczycieli - opiekę i pomoc merytoryczną. 

Nasz wspólny projekt musielibyśmy skończyć najlepiej do początku czerwca. Otrzymalibyście od nas raport diagnostyczny/ewaluacyjny - w tym wyniki, wnioski, rekomendacje i naszą propozycję rozumienia/wyjaśniania tego, co zbadaliśmy w ramach konkretnych teorii psychologicznych. Oferujemy Wam wsparcie w polach, na które może nie macie niekiedy czasu albo kadr, albo potrzebujcie psychologicznego myślenia z od ludzi zewnątrz żeby rozwinąć swoje pomysły.

Nasza współpraca z Wami będzie dla Was bezpłatna - obie strony skorzystają. Chcielibyśmy też z Wami podpisać porozumienie o współpracy na poziomie naszego Wydziału Psychologii i Kognitywistyki UAM. 

Ostatnio pracowaliśmy m.in. dla CK Zamek w Poznaniu, dla Biura Karier UAM, dla Fundacji Projekty Edukacyjne, Fundacji Jak Malowana czy Centrum Inicjatyw Obywatelskich ze Słupską. Teraz szukamy raczej partnera z Poznania, może z Wielkopolski, choć nie wykluczamy sensownego projektu na odległość. Jak widzicie, pacujemy dla NGO i też dla sektora publicznego, zdarza nam się też pracować dla biznesu.

Jeżeli Was to zainteresowało - dzwońcie lub piszczcie po szczegóły do mnie - Agnieszka Rosińska - tel 602 155 485, e-mail: agaros@amu.edu.pl.  Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do współpracy!

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Wydział Psychologii i Kognitywistyki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu
Imię i nazwisko:
Agnieszka Rosińska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 8 lutego 2024 do 10 marca 2024
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.