Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Organizacja turystyki i wypoczynku dla dzieci, młodzieży Na co NGO-sy powinny zwrócić uwagę? Dowiedz się 24.04 o 15.00 na #ngoplLIVE >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Szukam pracy - Project Manager, Wrocław lub zdalnie

26 marca 2024 13:31
Reklama
Reklama

Szanowni Państwo,

jestem certyfikowanym, początkującym Project Managerem. Posiadam kompetencje i wiedzę z zakresu prowadzenia projektów w duchu zwinnym (Agile). Moje doświadczenie w pracy z klientem, jak również z pracy w sądzie poszerza mój wachlarz umiejętności o kompetencje interpersonalne, negocjacje, dbanie o szczegóły, prowadzenie dokumentacji, raportowanie, pracy pod presją czasu, elastyczność, ponadto moją motywacją do pracy jest samorozwój i podejmowanie wyzwań. Język angielski na poziomie B2 oraz język francuski poziom A1. 

Odsuwając suche fakty na bok, prywatnie jestem studentką 3 roku prawa na UWr, mamą dwójki chłopców. Lubię pracę z ludźmi, charakteryzuje mnie empatia, pozytywne nastawienie, chęć pomocy każdemu, komunikatywność i otwartość. Moje zainteresowania w skrócie, to aktywne podróżowanie, artystyczne pakowanie prezentów, organizacja eventów, psychologia, marketing i wywoływanie uśmiechu na twarzy drugiego człowieka. Jestem otwarta na różne propozycje, w razie zainteresowania prześlę CV.

Dobrego dnia!

Dane kontaktowe
Imię i nazwisko:
Wioleta Grzesiak
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 26 marca 2024 do 26 kwietnia 2024
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.