Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Organizacja turystyki i wypoczynku dla dzieci, młodzieży Na co NGO-sy powinny zwrócić uwagę? Dowiedz się 24.04 o 15.00 na #ngoplLIVE >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Pomóż Rozświetlić Świat Wiedzą o Neuroróżnorodności – Szukamy Twórcy Strony Internetowej!

29 marca 2024 11:54
Reklama
Reklama

Jesteśmy Stowarzyszeniem "Fuerte ", (REGON,38982161700000) organizacją non-profit, która każdego dnia pracuje na rzecz osób z autyzmem, zespołem Aspergera, i ADHD. Nasza główna misja koncentruje się na zbieraniu środków na finansowanie diagnoz  dzieci oraz dorosłych z neuroróżnorodnością. Dążymy do stworzenia świata, w którym każdy otrzyma szansę na pełne i szczęśliwe życie.

Rozpocznij z Nami Ważną Podróż:

Szukamy wyjątkowego wolontariusza lub podmiotu, który dołączy do naszej misji i stworzy nam profesjonalną strone internetową. Twoje umiejętności i zaangażowanie mogą być kluczowe w osiągnięciu naszego celu: zwiększeniu świadomości i zbieraniu funduszy na diagnozowanie autyzmu, zespołu Aspergera i ADHD.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

  • Realny Wpływ: Twoja praca bezpośrednio przyczyni się do zwiększenia dostępności diagnozy i wsparcia dla osób z neuroróżnorodnością.
  • Promocja: Jako nasz partner, zapewnimy Ci miejsce na naszej stronie i w naszych materiałach promocyjnych, co zwiększy Twoją widoczność.
  • Rozwój Osobisty: Praca nad tym projektem to szansa na wykorzystanie i rozwijanie Twoich umiejętności w ważnym i potrzebnym obszarze.
  • Satysfakcja: Poczuj radość i spełnienie, wiedząc, że przyczyniasz się do lepszego jutra dla osób z neuroróżnorodnością i ich rodzin.

Czy chcesz być częścią tej zmiany? Jeśli tak, nie wahaj się skontaktować z nami! Szczegóły dotyczące współpracy i kontaktu znajdziesz poniżej.

Kontakt: joanna@fuertegroup.eu 

Zaangażuj się już dziś i razem z nami twórz lepszą przyszłość dla osób z neuroróżnorodnością.

Z wyrazami szacunku,

Stwarzyszenie Fuerte

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Fuerte Verde
Imię i nazwisko:
Joanna Czajkowska
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 29 marca 2024 do 29 kwietnia 2024
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.