Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak założyć organizację pozarządową Dowiedz się, zadaj pytania ekspertce. Przyjdź na webinar >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Fundacja Happy Kids poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Koordynator Trasy Happy Bus 2024

10 maja 2024 15:15

Fundacja Happy Kids jest organizacją działającą na rzecz dzieci od 2001 roku, posiadającą status OPP od 2004 roku. Naszą misją jest zapewnienie równych szans każdemu dziecku w realizacji swoich celów życiowych, teraz i w przyszłości. Naszą wizją jest świat, w którym każdemu dziecku przysługują prawa zapisane w Powszechnej Deklaracji Praw Dziecka oraz innych międzynarodowych standardach traktujące dziecko jako podmiot praw człowieka. Utworzyliśmy łącznie 18 Rodzinnych Domów Dziecka, aktywnie wspieramy rodzicielstwo zastępcze i instytucje publiczne w procesie instytucjonalizacji opieki zastępczej.

Co roku w wakacje organizujemy projekt Happy Bus, który ma na celu dostarczenie dzieciom i młodzieży niezapomnianych doświadczeń, wrażeń i edukacji podczas wakacji w ich miejscowości. Koordynatorzy wraz z wolontariuszami wyjeżdżają w dwumiesięczną trasę, podczas której, organizują dzieciom zabawy na sprzętach rekreacyjno-sportowych, opiekę nad dziećmi na terenie mobilnego placu zabaw, animacje i zabawy taneczne, zawody sportowe, gry i zabawy z nauką języka angielskiego.

Dołącz do nas!
Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Koordynator Trasy Happy Bus na okres od 01.06.2024 do 31.08.2024.
Szukamy kreatywnych, sumiennych ludzi z umiejętnościami menadżerskimi.

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji projektu Happy Bus
• Ciekawą prace podczas wakacji, z możliwością poznania współpracowników z różnych części świata
• Umowę zlecenie (najniższa krajowa) i system premiowy
• Zapewnienie wyżywienia i noclegu na przystankach
• Zapewniamy szereg szkoleń oraz zestaw sprzętu służbowego

Obowiązki:
• Koordynacja pracy administracyjnej na przystankach Happy Bus
• Nadzór nad działaniem powierzonych zadań wolontariuszom
• Wsparcie kierownika projektu w relacjach z administracją w miejscowościach
• Nadzór nad realizacją harmonogramu przystanku
• Szkolenie wolontariuszy
• Koordynacja zajęć i animacji dla dzieci
• Przygotowanie sprzętu i narzędzi oraz asortymentu niezbędnych do realizacji przystanku
• Nadzór nad obiegiem i archiwizacją dokumentów dotyczących projektu Happy Bus
• Ścisła współpraca z gminami i partnerami
• Organizacja transportu między przystankami
• Weryfikacja zapotrzebowania na przystankach i zapewnienie ich dostępności przez planową realizację zamówień
• Archiwizacja podpisanych umów i zgód wolontariackich
• Kontrola i wykonywanie check list na przystankach
• Dbałość i kontrola stanu technicznego dmuchańców i floty samochodowej
• Nadzór i kontrola wydatków paliwa floty samochodowej oraz wydatków tygodniowych na trasie
• Zbieranie informacji zwrotnych po zrealizowanym przystanku – ankiet

Wymagania:
• Rozwinięte umiejętności menadżerskie
• Doświadczenie w zarządzaniu wieloosobowym zespołem
• Znajomość języka angielskiego
• Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi
• Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i odpowiedzialność
• Umiejętność pracy z dziećmi/młodzieżą z różnych środowisk kulturowych
• Kreatywność, uczciwość, lojalność
• Motywacja do pracy
• Prawo jazdy kat. B

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres biuro@happykids.ngo. W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszeniodawca:
Fundacja "Happy Kids"
Imię i nazwisko:
Fundacja Happy Kids
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 10 maja 2024 do 10 czerwca 2024