Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Ustawa Kamilka. Podstawowe informacje dla NGO-sów Dowiedz się więcej 6.06 na #ngoplLIVE >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

INOWROCŁAW - sala wykładowa nr 01 - PARTER

7 maja 2024 10:02
Reklama
Reklama

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty wynajmu pomieszczeń w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Fundacji EKSPERT-KUJAWY w Inowrocławiu, które mieści się na parterze i I piętrze budynku przy ulicy Dworcowej 65.

Nasza Fundacja znajduje się w dogodnej lokalizacji przy ulicy wjazdowej do miasta od strony Bydgoszczy w bliskim sąsiedztwie centrum Inowrocławia. Budynek usytuowany jest w doskonałym położeniu lokalizacyjnym od komunikacji publicznej tj. 2 - 3 minut od przystanków autobusowych, dworca PKP (350 m) i dworca PKS (300m). Można do nas również dojechać samochodem i zaparkować przy ul. Dubienka, ul. Wawrzyniaka lub ul. Sikorskiego.

Wejście do organizacji znajduje się przy ul. Dubienka 2 - drzwi wejściowe znajdują się na parterze, a do siedziby wchodzi się bezpośrednio z chodnika (brak bariery w postaci schodów zewnętrznych). Pomieszczenia Fundacji ulokowane są na parterze i pierwszym piętrze. Na parterze mieszczą się: Restauracja "Kujawskie Smaki", 3 sale szkoleniowe, 2 pomieszczenia biurowe, recepcja oraz toalety (w tym 1 dostosowana do osób z niepełnosprawnością). Na pierwsze piętro prowadzą schody. Znajdują się tam: sekretariat, 3 sale szkoleniowe, 12 pomieszczeń biurowych, 2 toalety. Korytarze oraz otwory drzwiowe na parterze i piętrze umożliwiają swobodne poruszanie się osobom o specjalnych potrzebach, w tym osobom z niepełnosprawnością ruchową. Na parterze (wewnątrz budynku, po prawej stronie od wejścia) znajduje się tablica tyflograficzna z rozkładem pomieszczeń. Analogiczna tablica znajduje się na pierwszym piętrze, na wprost schodów. Dodatkowo wszystkie drzwi na I piętrze posiadają przyklamkowe tabliczki tyflograficzne z oznakowaniem. Dodatkowo siedziba wyposażona jest w dźwiękowy system informacyjny w postaci znaczników "Totupoint" (jeden znacznik znajduje się na zewnątrz siedziby, drugi na I piętrze). Znaczniki uruchamiane są dzięki aplikacji TOTUPOINT, którą można pobrać na smartfona z Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.pirslab.totupoint lub App Store: https://apps.apple.com/pl/app/totupoint/id917319251?l=pl     

Klimatyzowana sala wykładowa o powierzchni ponad 40 m2 dzięki dwóm ruchomym ścianom ma możliwość powiększenia sali w reprezentacyjną aulę konferencyjną o wymiarach ponad 80m2 do maksymalnie ok. 120m2 (połączenie z salą nr 03 i holem na wyłączność).

Aula przeznaczona jest do realizacji wykładów, konferencji, seminariów, warsztatów, prezentacji handlowych dla nawet ponad 100 osób. Ponadto wielkość auli sprzyja realizacji, zajęć fitness, zajęć kreatywnych, zajęć autoprezentacji, pokazów mody, a także imprez okolicznościowych, jak np. komunie, urodziny, wigilie, zabawy taneczne.

W salach jest oświetlenie dzienne oraz sztuczne sufitowe z możliwością przyciemnienia za pomocą rolet wewnętrznych. Dodatkowym elementem wyposażenia jest lustro ścienne  na całą szerokość sali.

W standardowym wyposażeniu sali znajduje się:

·         Rzutnik multimedialny BENQ

·         Ekran zsuwany do rzutnika

·         Sprzęt nagłośnieniowy

·         Flipchart

·         Komplet narzędzi piśmienniczych

·         Dostęp do internetu Wi-Fi

W zależności od własnej aranżacji sal, w każdej z nich można realizować zajęcia dla grup liczących maksymalnie 35 osób. Ich powierzchnia zarówno zamknięta jak i otwarta daje możliwość swobodnego ustawienia kilku układów krzeseł i stołów: kinowy/Teatralny/Wykładowy, szkolny, konferencyjny, bankietowy, warsztatowy, kształt litery „U” , „C” lub „L”, hollow sqare.

Wszystkie sale mieszczące się na parterze są dostosowane dla osób z niepełnosprawnością.

Na parterze znajdują się toalety damskie oraz toalety męskie z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

Nie zwlekaj, zadzwoń  zarezerwuj sobie salę 52/357-62-15

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Ekspert-Kujawy
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 7 maja 2024 do 7 czerwca 2024
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.