Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Ustawa Kamilka. Podstawowe informacje dla NGO-sów Dowiedz się więcej 6.06 na #ngoplLIVE >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

INOWROCŁAW sala komputerowa nr 14 - I PIĘTRO

7 maja 2024 10:45
Reklama
Reklama

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty wynajmu pomieszczeń w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Fundacji EKSPERT-KUJAWY w Inowrocławiu, które mieści się na parterze i I piętrze budynku przy ulicy Dworcowej 65.

Nasza Fundacja znajduje się w dogodnej lokalizacji przy ulicy wjazdowej do miasta od strony Bydgoszczy w bliskim sąsiedztwie centrum Inowrocławia. Budynek usytuowany jest w doskonałym położeniu lokalizacyjnym od komunikacji publicznej tj. 2 - 3 minut od przystanków autobusowych, dworca PKP (350 m) i dworca PKS (300m). Można do nas również dojechać samochodem i zaparkować przy ul. Dubienka, ul. Wawrzyniaka lub ul. Sikorskiego.

Wejście do organizacji znajduje się przy ul. Dubienka 2 - drzwi wejściowe znajdują się na parterze, a do siedziby wchodzi się bezpośrednio z chodnika (brak bariery w postaci schodów zewnętrznych). Pomieszczenia Fundacji ulokowane są na parterze i pierwszym piętrze. Na parterze mieszczą się: Restauracja "Kujawskie Smaki", 3 sale szkoleniowe, 2 pomieszczenia biurowe, recepcja oraz toalety (w tym 1 dostosowana do osób z niepełnosprawnością). Na pierwsze piętro prowadzą schody. Znajdują się tam: sekretariat, 3 sale szkoleniowe, 12 pomieszczeń biurowych, 2 toalety. Korytarze oraz otwory drzwiowe na parterze i piętrze umożliwiają swobodne poruszanie się osobom o specjalnych potrzebach, w tym osobom z niepełnosprawnością ruchową. Na parterze (wewnątrz budynku, po prawej stronie od wejścia) znajduje się tablica tyflograficzna z rozkładem pomieszczeń. Analogiczna tablica znajduje się na pierwszym piętrze, na wprost schodów. Dodatkowo wszystkie drzwi na I piętrze posiadają przyklamkowe tabliczki tyflograficzne z oznakowaniem. Dodatkowo siedziba wyposażona jest w dźwiękowy system informacyjny w postaci znaczników "Totupoint" (jeden znacznik znajduje się na zewnątrz siedziby, drugi na I piętrze). Znaczniki uruchamiane są dzięki aplikacji TOTUPOINT, którą można pobrać na smartfona z Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.pirslab.totupoint lub App Store: https://apps.apple.com/pl/app/totupoint/id917319251?l=pl     

Klimatyzowana sala o powierzchni ponad 30 m2. Sala wyposażona jest w sprzęt multimedialny – rzutnik BENQ, 15 zestawów komputerowych , tablicę multimedialną, flipchart, komplet narzędzi piśmienniczych oraz dostęp do internetu W-Fi. Aranżacja Sali pozostaje niezmienna.

Sala przeznaczona jest do realizacji zajęć komputerowych, kursów, szkoleń, jak i zajęć językowych.

Na tym samym piętrze znajdują się toalety damskie oraz toalety męskie

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

Nie zwlekaj, zadzwoń  zarezerwuj sobie salę 52/357-62-15

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Ekspert-Kujawy
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 7 maja 2024 do 7 czerwca 2024
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.