Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Ustawa Kamilka. Podstawowe informacje dla NGO-sów Dowiedz się więcej 6.06 na #ngoplLIVE >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Współpraca przy realizacji projektów społecznych

8 maja 2024 11:03
Reklama
Reklama

Zapraszamy do wyjątkowej współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Dzielnicy Wawer m.st Warszawy.

Chcielibyśmy poinformować Państwa o możliwości udostępnienia przestrzeni Wawerskiego Ośrodka Wsparcia Bis do realizacji inspirujących projektów, warsztatów i spotkań, skierowanych do mieszkańców dzielnicy Wawer.

WOW BiS to nie tylko przestrzeń - to miejsce, w którym narodzą się nowe pomysły, a marzenia stają się rzeczywistością. Znajduje się w doskonałej lokalizacji, w bliskiej odległości od przystanku komunikacji miejskiej, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla wszystkich zainteresowanych.

Posiadamy dwie przytulne sale - jedną mniejszą, przeznaczoną dla intymnych spotkań do 10 osób, oraz drugą, większą, idealną dla grupy 12 - 16 uczestników. Dodatkowo, zapewniamy niezbędne podstawowe wyposażenie oraz wygodną toaletę.

WOW Bis jest dostępny również poza standardowymi godzinami pracy oraz w weekendy, co pozwala na elastyczne planowanie i realizację projektów społecznych.

To wyjątkowa szansa, by tworzyć społeczność, angażować mieszkańców i inspirować zmiany. To idealna okazja, by rozwijać inicjatywy lokalne i budować silne więzi społeczne. Skorzystajcie z naszej oferty już teraz - czekamy na Wasze pomysły. Na wszelkie pytania odpowie Aleksandra Cacko pod numerem telefonu 22 277 36 62

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wawer m.st Warszawy
Imię i nazwisko:
Aleksandra Cacko
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 8 maja 2024 do 8 czerwca 2024
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.