Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wystartuj z naszym pakietem Do wyboru masz PDF lub druk. Dodaj do ekwipunku >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Dzięki temu ogłoszeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Świetlica Dębniki to nasz główny projekt, który prowadzimy od ponad dwóch lat. To miejsce spotkań, rozmów, uczenia się, zabawy, wymiany i wsparcia, dla ponad 1300 rodzin z Ukrainy i lokalnej społeczności. To nie tylko miejsce na mapie Krakowa, ale przede wszystkim społeczność- kobiet i ich rodzin z Ukrainy, mieszkańców i mieszkanek Krakowa, naszych partnerów z USA i UK, ponad 100 wolontariuszy z Polski i zagranicy, i naszego 9- osobowego zespołu. To także źródło inspiracji dla nas do dalszego rozwoju, dlatego szukamy do niego kolejnej osoby, która przejmie prowadzenie projektu, abyśmy mogły rozwijać inne. 

Kierownik/ czka Projektu Świetlica Dębniki będzie:

 • Prowadził/a zespół projektowy;
 • Koordynował/a codzienną pracę oraz organizację wydarzeń;
 • Zarządzał/a kalendarzem aktywności i wydarzeń;
 • Odpowiadał/a za estetykę wizualną materiałów dotyczących projektu;
 • Współtworzył/a i monitorowała budżet projektu;
 • Uczestniczył/a w działaniach fundraisingowych;
 • Reprezentował/a fundację w życiu publicznym- uczestniczyła w wydarzeniach i spotkaniach; 
 • Przygotowywał/a raporty ilościowe i jakościowe z działań w projekcie;
 • Monitorował/a rozliczanie i raportowanie finansowe projektu we współpracy z księgową;

Jeśli posiadasz wcześniejsze kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu długofalowego projektu lub złożonych działań społecznych lub w obszarze kultury; mówisz bardzo dobrze po angielsku; bliskie Ci są wartości współdziałania, serdeczności i otwartości; potrafisz pracować z ludźmi, motywować, delegować, podejmować trudne tematy, i masz w tym kilkuletnie doświadczenie; jesteś samodzielną, dobrze zorganizowaną osobą, która potrafi wyznaczać priorytety; masz doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu budżetów projektu i rozliczaniu ich, a także przygotowywaniu raportów finansowych i merytorycznych; znasz dobrze Excela; masz podstawowe rozumienie księgowości i finansów w organizacji non- profit; napisz do nas kilka słów o sobie, i dlaczego chciał(a)byś do nas dołączyć, załączając swoje cv, na adres biuro@kochamdebniki.pl, w tytule wpisując Kierownik/czka Projektu. 

 • Pracując z nami będziesz częścią różnorodnego, międzynarodowego zespołu, wspieranego przez doświadczonych liderów, coachów i ekspertów z UK i USA.
 • Będziesz mógł/mogła rozwijać się razem z nami, współtworzyć nasze przyszłe działania i mieć realny wpływ na zmianę naszego kawałka świata;
 • Będziesz także częścią naszej społeczności, w której każdy może dawać i czerpać zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami, realizować swoje pomysły i zainteresowania.
 • Będziesz cieszyć się dobrym środowiskiem pracy, rynkowym, adekwatnym do stanowiska wynagrodzeniem i umową o pracę.

Jeśli chciał(a)być o coś zapytać, lub dowiedzieć się więcej, możesz zadzwonić do Olgi Piaseckiej- Nieć (+48 501 545 198), założycielki fundacji. Jeśli nie odbierze, wyślij sms, a oddzwoni do Ciebie.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja "Kocham Dębniki"
Imię i nazwisko:
Olga Piasecka- Nieć
Strona internetowa:
http://www.kochamdebniki.pl
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 4 lipca 2024 do 25 lipca 2024
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.