Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wystartuj z naszym pakietem Do wyboru masz PDF lub druk. Dodaj do ekwipunku >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Reklama

Czy interesujesz się działalnością społeczną i chcesz aktywnie uczestniczyć w życiu publicznym? Masz dosyć biernego przyglądania się z boku? Dołącz do zespołu wolontariuszy Fundacji Siła i Honor i zyskaj niepowtarzalną okazję na zdobycie cennego doświadczenia oraz nowych znajomości!

Dlaczego warto zostać wolontariuszem w Fundacji Siła i Honor?

1. Zawieranie ciekawych znajomości Poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach, z którymi będziesz mógł dzielić swoje pasje. Nasza społeczność to miejsce, gdzie nawiążesz trwałe przyjaźnie i znajomości, które mogą zaowocować w przyszłości.

2. Spotkania z Januszem Korwinem-Mikke Będziesz miał możliwość uczestniczenia w spotkaniach z naszym honorowym patronem, Januszem Korwinem-Mikke. Bezpośredni kontakt z jednym z najbardziej charyzmatycznych liderów w Polsce to niepowtarzalna okazja do wymiany myśli i inspiracji.

3. Rozwój umiejętności Wolontariat w Fundacji Siła i Honor to doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i analityczne. Zdobyte doświadczenie będzie nieocenione zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

4. Udział w kampaniach społecznych Weźmiesz aktywny udział w przygotowaniach do akcji charytatywnych, co pozwoli Ci na poznanie mechanizmów funkcjonowania działań publicznych od kuchni. Zdobędziesz praktyczną wiedzę z zakresu PR, marketingu społecznego oraz organizacji wydarzeń.

5. Możliwość wpływu na rzeczywistość Twoje zaangażowanie w działalność Fundacji Siła i Honor to realna szansa na kształtowanie przyszłości naszego kraju. Twoje pomysły i inicjatywy mogą wpłynąć na nasze działania i programy społeczne.

6. Elastyczne godziny pracy Wolontariat u nas to przede wszystkim elastyczność. Możesz dostosować swoje zaangażowanie do własnych możliwości czasowych, co pozwala na harmonijne łączenie wolontariatu z nauką, pracą czy innymi obowiązkami.

7. Certyfikaty i rekomendacje Po zakończeniu wolontariatu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje zaangażowanie oraz rekomendację, która może być wartościowym dodatkiem do Twojego CV.

Kogo szukamy?

  • Kreatywnych i gotowych do działania

  • Komunikatywnych i otwartych na nowe wyzwania

  • Zainteresowanych działalnością społeczną i życiem publicznym

  • Osób pełnych entuzjazmu i zaangażowania

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz aktywnie uczestniczyć w życiu Fundacji Siła i Honor, nie czekaj! Dołącz do nas i wspólnie kształtujmy przyszłość Polski!

Fundacja Siła i Honor 
Twoja pasja, nasza siła!

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Siła i Honor
Imię i nazwisko:
Agata L.
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 8 lipca 2024 do 22 lipca 2024
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.