Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wystartuj z naszym pakietem Do wyboru masz PDF lub druk. Dodaj do ekwipunku >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Reklama

Likwidator Stowarzyszenia Śvita informuje, że na podstawie Uchwały nr 3/2024 z dnia 30 czerwca 2024 Walnego Zgromadzenia Członków postanowiono o rozwiązaniu Stowarzyszenia Śvita (nr. KRS 0000723459). Decyzja ta została podjęta zgodnie z § 30 statutu stowarzyszenia. 

Otwarcie likwidacji zostało zgłoszone do Krajowego Rejestru Sądowego w dniu 2 lipca 2024 r. Wpisu o otwarciu likwidacji dokonano z dniem 10 lipca 2024 r.

Na likwidatorów Stowarzyszenia Śvita powołano: Pawła Ratajczyka, który reprezentuje stowarzysznie jednoosobowo oraz pozostaje uprawniony do składania oświadczeń woli w imieniu stowarzyszenia, w tym w sprawach majątkowych.

W ramach procesu likwidacji, wzywam do zgłaszania roszczeń wobec stowarzyszenia w termine 14 dni od dnia opublikowania niniejszego ogłoszenia pisemnie na adres korespondendcyjny stowarzysznia: ul. Juliusza Zarębskiego 14/5, 40-854 Katowice.

Likwidator Stowarzyszenia Śvita,
Paweł Ratajczyk

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Śvita
Imię i nazwisko:
Paweł Ratajczyk
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 10 lipca 2024 do 24 lipca 2024
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.