Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Przyciągnij uwagę! Wyróżnij swoje ogłoszenie na ngo.pl. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Śledzenie nowości, weryfikacja i pisanie newsów - wolontariat zdalny

13 maja 2025 11:36
Reklama
Reklama

Witaj,

Tu Fundacja Canis media - NGO od 2024 r. zajmuje się wspieraniem ochrony wilków i szakali w Polsce oraz treściami edukacyjnymi o dzikich psowatych z rodzaju canis (np. canis lupus, canis aureus) i psach domowych.

Tworzymy u nas Dział informacyjny. Potrzebujemy do niego osób - to może właśnie ciebie szukamy.

Jeśli :

1) zależy ci na polskiej faunie

2) piszesz lub chciałbyś spróbować swoich umiejętności w pisaniu rzetelnych newsów

3) wiesz jak wyszukiwać i weryfikować informacje

4) lubisz zdobywać wiedzę o zwierzętach,

5) masz pewność że znajdziesz czas na działanie w naszej organizacji.

To mamy ofertę zdalnego wolontariatu która może cię zainteresować.

Czym zajmie się nasz dział informacyjny ? Między innymi :

  • publikacją newsów
  • dementowaniem fakenewsów o wilkach, szakalach, wilczakach i psach w Polsce.
  • będzie do kontrą do informacji mających na celu obrzydzenie wizerunku wilków i wilkopodobnych stworzeń.
  • śledzeniem światowych nowości dotyczących badań naukowych nad wilkami, szakalami, psami (dodatkowe tematy to dingo i kojoty)

Dział informacyjny to także merytoryczne wsparcie przy tworzeniu i aktualizowaniu naszych artykułów blogowych.

Podział zadań będzie następujacy :

  • osoby od szukania informacji
  • osoby do pisania.

Gdy już zbierzemy zespół tworzący dział informacyjny to planujemy spotkanie online - informacje wyślemy mailem.

Informacje dla kandydatów :

  1. Nie potrzebujemy twojego CV ani życiorysu. Prosimy cię tylko abyś napisał o swoich umiejętnościach które są przydatne do pisania newsów. Im konkretniejsze informację tym większe szanse dla kandydata.
  2. Jeśli chcesz to przy zgłoszeniu możesz wysłać napisany przez ciebie tekst który posłuży tylko do celów rekrutacyjnych. Chętnie poznamy twój styl pisania.
  3. Nie zgłaszaj się pochopnie - możesz najpierw wysłać pytania.
  4. Oferta wolontariatu skierowana jest zarówno do początkujących jak doświadczonych wolontariuszy. Mile widziani dziennikarze lub studenci dziennikarstwa.
  5. Nie wyznaczamy pór dnia i dni tygodnia wykonywania pracy - najważniejsze abyś miał kilka godzin w prawie każdym tygodniu na wykonywanie powierzonych obowiązków.
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja "Canis Media"
Strona internetowa:
https://www.canismedia.pl/
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 13 maja 2025 do 12 czerwca 2025
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.