Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Poradnik PDF o sprawozdaniu finansowym za 2024 Praktyczna wiedza i wzory dokumentów. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Reklama
Reklama

Jeden z projektów Fundacji Canis media to portal o psach - www.planetapsia.pl.

Ze strony wolontariuszy potrzebna będzie merytoryczna pomoc.

Chcielibyśmy nawiązać współpracę w ramach zdalnego wolontariatu z osobą która za pośrednictwem portalu "psia planeta" dzieliła by się swoją wiedzą o psach. Istnieją dwie formy współpracy :

  • tworzenie treści - na początek odpowiedzi na pytania i rozterki tzw. "psiarzy" i osób które chciałyby adoptować lub kupić psa. Potem artykuły o psich rasach.
  • dostarczanie wiedzy dla Portalu.

Ważna jest też chęć pisania artykułów. To szansa na zdobycie nowych umiejętności lub szlifowania obecnych. Jest to też szansa na budowanie swojego autorytetu w dziedzinie wiedzy o psach.

Nie trzeba wysyłać CV czy skróconego życiorysu. Wystarczy parę zdań o sobie w mailu. Najbardziej interesuje nas "psi wątek" w takich wiadomościach. Krótkie wiadomości bez podania konkretów zostaną odrzucone.

Na wolontariat przyjmujemy początkujących jak doświadczonych wolontariuszy. Ważna jest wiedza o psach

Zapraszamy również do współpracy psich behawiorystów, trenerów, kynologów, weterynarzy lub osoby które pracowały z psami w schronisku. 

Docelowo budujemy kilku osobowy zespół do tego projektu.

Portal ma charakter edukacyjny - to jak zadbamy o naszych czworonożnych przyjaciół będzie miało też wpływ na środowisko naturalne.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja "Canis Media"
Imię i nazwisko:
Karol Golda
Strona internetowa:
https://canismedia.pl/
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 5 marca 2025 do 5 kwietnia 2025
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.