Jak finansować działania Twojej organizacji? Webinaria ngo.pl o fundraisingu. Zapisz się >
LIKWIDACJA STOWARZYSZENIA Lokalna Grupa Działania ,,Nasza Augustowszczyzna"
Informuje, iż stowarzyszenie to rozpoczęło proces likwidacji na mocy uchwały zebrania członków z dnia 07.02.2025 r. - Uchwała nr 1/2025 Walnego Zebrania Członków. Na likwidatorów zostały wybrane Panie Alicja Dobrowolska oraz Alicja Szenk.
Otwarcie likwidacji Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania ,,Nasza Augustowszczyzna” zostało wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego Postanowieniem Sądu Rejonowego w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z dnia 16.04.2025r. Syg. sprawy: BI.XII NS-REJ.KRS/002388/25/238.
Likwidatorzy wzywają wierzycieli do zgłaszania swoich wierzytelności w formie pisemnej na adres siedziby bądź na adres e-mail stowarzyszenia augustowszczyzna@gmail.com w ciągu 14 dni od dnia publikacji obwieszczenia o otwarciu procesu likwidacji tj. od dnia 30.04.2025r. do dnia 14.05.2025r.
Likwidatorzy Stowarzyszenia LGD ,,Nasza Augustowszyczna"
Alicja Dobrowolska
Alicja Szenk