Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zysk? Strata? Skorzystaj z poprawnego wzoru uchwały  Zatwierdź sprawozdanie finansowe stowarzyszenia >>

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Zapraszamy oligofrenopedagogów, specjalistów i kadrę wspiomagającą na XXI Pólkolonie Dobrej Woli

4 czerwca 2025 12:04
Reklama
Reklama

Zatrudnimy na umowę cywilno-prawną osoby do pracy na XXI Półkoloniach Dobrej Woli. Zajęcia organizowane będą  w szkole podstawowej,  05-552 Łazach, gm Lesznowola, ul Ks. Słojewskiego 1, pod Warszawą. Termin od piątku 1 VIII do 22 VIII br. od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Zapewniamy zatrudnienia na umowę zlecenie, wyżywienie, dojazd. Podopiecznymi są osoby z niepełnosprawnością intelektualna i sprzężeniami, więcej informacji na www.dobrawola.org.pl , pod telefonem 602748816 lub mailowo [email protected]

Wpisując w wyszukiwarkę hasło Półkolonie Dobrej Woli można obejrzeć relacje telewizyjne, posłuchać audycji radiowych lub zapoznać się z materiałem zdjęciowym z ubiegłych edycji Półkolonii. Stowarzyszenie jest od kilkunastu lat dostępne na FB.

Zapraszamy wszystkich gotowych do współpracy z nami. Można zaliczać praktyki, staże pracownicze i studenckie.

Dla mieszkańców z poza naszego terenu zapewniamy nocleg.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Dobra Wola OPP
Imię i nazwisko:
Jacek Zalewski
Strona internetowa:
http://www.dobrawola.org.pl
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 4 czerwca 2025 do 5 lipca 2025
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.