Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Kiedy formalności zaczynają przytłaczać  Skorzystaj z wiedzy Anety i działaj spokojnie >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Specjalista ds. obsługi klienta Centrum Komunikacji Pion I i III

16 kwietnia 2026 08:52
Reklama
Reklama

Miejsce pracy: Warszawa 
Okres zatrudnienia: 05.2026 - 12.2027 
Forma zatrudnienia: umowa o pracę 
Wymiar zaangażowania: 1 etat lub od 0,5 do 1 etatu 
Wynagrodzenie: od 8 000 zł brutto do 9 200 zł brutto za 1 etat 

Polski Związek Głuchych Zarząd Główny w Warszawie, w związku z realizacją projektu „Centrum Komunikacji dla Osób z Niepełnosprawnościami” w ramach Działania 3.5 Lepsza komunikacja dla osób z niepełnosprawnościami, Priorytet FERS.03 Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami, realizowanego w partnerstwie z Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej jako Liderem, poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta Centrum Komunikacji Pion I i III w Projekcie „Centrum Komunikacji dla Osób z Niepełnosprawnościami”. 
Pion I odpowiada za realizację komunikacji z użytkownikami z wykorzystaniem Polskiego Języka Migowego, transkrypcji mowy i systemu SKOGN.  
Pion III odpowiada za świadczenie usług stanowiących wsparcie dla osób niewidomych. 

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, 
  • Doświadczenie na stanowisku pracownika biurowego/ administracyjnego minimum 3 lata, 
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych, 
  • Wysoka kultura osobista, 
  • Wysokie kompetencje interpersonalne, 
  • Znajomość środowiska i potrzeb osób z niepełnosprawnością przede wszystkim osób głuchych, -głuchoniewidomych lub niewidomych, 
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym w szczególności środowiska Google (arkusze kalkulacyjne, dokumenty, poczta), umiejętność sporządzania grafików, harmonogramów, raportów, analiz, sprawozdań,  
  • Znajomość Konwencji o Prawach Osób z Niepełnosprawnościami,  
  • Samodzielność, 
  • Odpowiedzialność, 
  • Rzetelność,  
  • Mile widziana: Znajomość przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, 

Zakres obowiązków: 

  • Obsługa biura Dyrektora i Zastępcy Dyrektora CK Pion I i III, 
  • Realizacja czynności związanych z administracją regionalnych lokalizacji Centrum Komunikacji (RCK), 
  • Współpraca z kadrą merytoryczną projektu, 
  • Obsługa użytkowników/ odbiorców usług CK, 
  • Wsparcie i obsługa administracyjna pracowników świadczących usługi CK tj. tłumaczy, specjalistów i ekspertów, 
  • Prowadzenie czynności wyjaśniających związanych z realizacją usług CK, 
  • Obsługa systemów związanych z projektem, 
  • Bieżące raportowanie postępów w zakresie realizacji projektu oraz w zakresie sytuacji nowy, trudnych, dotychczas niezidentyfikowanych, 
  • Sporządzanie raportów, analiz, zestawień itp. zgodnie z poleceniem przełożonego, 
  • Ochrona danych osobowych w CK, 
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego w ramach swoich kompetencji. 

Co oferujemy: 
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres realizacji projektu, w największej i najstarszej ogólnopolskiej organizacji pozarządowej zrzeszającej osoby głuche i niedosłyszące, której celem działania jest pomoc tymże osobom we wszelkich sprawach życiowych. Pracę w przyjaznej atmosferze, dającej poczucie satysfakcji i możliwość rozwoju oraz umożliwiającej zdobywanie nowy kwalifikacji zawodowych. 

CV prosimy wysyłać na adres [email protected] do dnia 29.04.2025 r. W tytule maila należy wskazać “Specjalista ds. obsługi klienta”.  

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Polski Związek Głuchych
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 16 kwietnia 2026 do 23 kwietnia 2026
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.