Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl.
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Kilka krótkich lekcji online o statucie Władze, odpowiedzialność, pieniądze. Sprawdź kurs >
Nauczyciel / Nauczycielka - Egzaminator / Egzaminatorka
30 lipca 2026 11:42
W Chmurze wierzymy, że egzaminy mogą być prowadzone profesjonalnie, spokojnie i z empatią do ucznia - dlatego szukamy nauczycieli i nauczycielek, którzy chcą współtworzyć z nami ten proces.
To rola dla osób, które lubią pracę z dziećmi i młodzieżą, cenią dobrą organizację i chcą działać w nowoczesnej organizacji edukacyjnej, która nie boi się robić rzeczy inaczej.
🚀 Twój zakres obowiązków:
- stacjonarne przeprowadzanie egzaminów ustnych i pisemnych dla uczniów naszej szkoły,
- dbanie o spokojną i wspierającą atmosferę podczas egzaminów na żywo,
- czuwanie nad prawidłowym przebiegiem egzaminów,
- uzupełnianie dokumentacji egzaminacyjnej,
- współpraca z zespołem edukacyjnym i udział w szkoleniach.
💡 Nasze wymagania:
- ukończone przygotowanie pedagogiczne oraz studia magisterskie kierunkowe, dające kwalifikacje do nauczania przedmiotu na poziomie szkoły podstawowej i ponadpodstawowej,
- gotowość do pracy stacjonarnej przy egzaminach,
- aktualne zaświadczenie o niekaralności lub gotowość do jego uzyskania,
- życzliwe i partnerskie podejście do uczniów,
- odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy,
- otwartość na rozwój i współpracę.
🎁 To oferujemy:
- start współpracy: od 17.08.2026 lub od października
- umowę do wyboru spośród: umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca B2B,
- wynagrodzenie w wysokości: 8300 - 10000 zł/msc brutto na umowie o pracę przy pełnym etacie lub 90 zł/h brutto na umowie zlecenie i kontrakcie B2B,
- pracę stacjonarną w lokalizacji do wyboru: Warszawa, Poznań, Toruń, Wrocław, Olsztyn, Ostrołęka, Lublin, Katowice, Kutno, Tarnobrzeg, Wodzisław Śląski, Nysa, Pułtusk, Płock, Konin, Chełm,
- 8-godzinny dzień pracy, w tym maksymalnie 6 godzin egzaminowania,
- możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze (minimum pół etatu) - przy części etatu pracujesz mniej dni w tygodniu, ale zachowujesz pełne 6-godzinne bloki pracy,
- dofinansowanie do karty sportowej MultiSport i prywatnej opieki medycznej,
- pracę w zespole, który stawia na współpracę, zaufanie i otwartą komunikację,
- realny wpływ na to, jak wygląda nowoczesna edukacja.
🔎 Proces rekrutacji:
- Przegląd zgłoszeń.
- 10-minutowy video screening na Google Meet z wybranymi kandydatami – zamiast screeningu telefonicznego wolimy tę formę, bo wierzymy, że wtedy możemy lepiej poczuć, czy do siebie pasujemy!
- Dalsze rozmowy w razie potrzeb lub oferta i zaproszenie do współpracy
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Szkoła w Chmurze
Strona internetowa:
https://szkolawchmurze.org/kariera
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 30 lipca 2026 do 30 sierpnia 2026
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.