Co każdy zarząd powinien wiedzieć o finansach? Sprawdź poradnik edu.ngo.pl >
Edukacja | Koordynacja projektów | Komunikacja i promocja – szukam pracy (pół etatu / 3/4 etatu)
Jestem doświadczoną edukatorką i prowadzącą warsztaty. Od października szukam pracy w niepełnym wymiarze godzin, którą będę mogła pogodzić z moim studiami.
Moje mocne strony:
- prowadzenie warsztatów i szkoleń – doświadczenie z międzynarodowej wymiany młodzieży Erasmus+ oraz autorskiego projektu edukacyjnego o PJM (warsztaty szkolne, kampania społeczna), wyróżnienie w konkursie promującym postać historyczną - Narcyze Żmichowską
- koordynacja projektów – prowadzenie profili projektowych i kampanii w social mediach dla fundacji
- komunikacja i promocja – tworzenie treści, prowadzenie kanałów społecznościowych, doświadczenie w obsłudze klienta
- edukacja nieformalna i edukacja obywatelska – zainteresowanie i praktyka w projektowaniu działań angażujących młodzież. Prowadzenie warsztatu na wymiane młodzieżowej Erasmus+. Prowadzenie panelu na wydarzeniu związanym z partycypacją.
- podstawy pracy z narzędziami AI (przygotowuję szkolenia z AI dla organizacji pozarządowych)
Wykształcenie:
- studia magisterskie – socjologia życia publicznego
- studia historyczne
- licencjat – profilaktyka społeczna i resocjalizacja
Dodatkowo rozwijam się w kierunku:
trenerki w obszarze profilaktyki uzależnień behawioralnych (fonoholizm, media społecznościowe, hazard, gaming).
Czego szukam:
Pracy w organizacjach pozarządowych, fundacjach, instytucjach kultury lub administracji publicznej – jako edukatorka/trenerka, koordynatorka projektu, asystentka lub osoba odpowiedzialna za komunikację i promocję. Wymiar: pół etatu do 3/4 etatu.
📩 Chętnie prześlę CV i list motywacyjny – napisz do mnie!